reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Kasia zazdro sprzatajacej pani. U mnie przy biglicy to co drugi dzień mogę robić generalne porządki. Drzwi balkonowe zasmarkane, schody zadeptane, sierść i piach absolutnie wszędzie.
 
reklama
Ja się staram pilnować i nie zadzierać rąk za wysoko, ale kilka dni temu kichnęłam i myślałam, że mi się coś zerwało w środku. Na szczęście po chwili przeszło.
Tak więc no... Jesteśmy narażone na różne kontuzje teraz...

@takajedna_87 - chciałabym pomóc... Ale nie wiem jaki ból jest jeszcze normalny a jaki już powinien niepokoić. Ja bym pewnie wziela letni prysznic albo mini kąpiel na rozluźnienie i położyła się spać. Często po nocy bóle przechodzą. A jeśli nie to bym postarała się o wcześniejszą wizytę.

@Wiki99r - mdłości są normalne, wymioty też. Najlepiej byłoby ograniczyć aktywność w ciągu dnia i się nie przemęczać gdy masz zawroty głowy i Ci słabo. No i mieć telefon przy sobie na wszelki wypadek.

@Suri373 - smacznego 😊
 
Dziewczyny cieszę się wbrew pozorom z tych mdłości 🙈 tylko są na tyle uciążliwe ze nie jestem w stanie nic praktycznie przełknąć wiec robi mi się słabo, kilka lat temu miałam sporo epizodów z omdleniami wiec na szczęście reaguje jak najszybciej. Problem mam w tym, ze przedłużam rzęsy, od następnego tygodnia mam dzień w dzień klientki po 2 dziennie i boje się, ze najzwyczajniej nie dokończę usługi 🤷🏼‍♀️ A szkoda mi je zostawić przed samymi świetami bo i tak tylko stałe zapisałam a nowych już nie biorę :/
 
Ale mnie denerwuje to spanie 😭 przed ciaza - ok chodziłam późno spać - ale nie miałam problemów z zaśnięciem. Nic mi nie przeszkadzało, ani światło ani telewizor ani szczekanie psa - dosłownie nic! Teraz w ciagu dnia tez mogę spać mimo wszystko. Za to w nocy... a to się nie mogę ułożyć, a to pies zaszczeka, a to za jasno, a to telewizor w pokoju obok, a to mąż wstaje... wszystko mi przeszkadza zasnac i wszystko mnie budzi... nigdy tak nie miałam, zawsze miałam twardy sen... teraz leżę na łóżku i mimo zmęczenia nie mogę zasnac. Pewnie znowu spanie zacznie się dopiero rano 🙄
 
Zuza u mnie jest to samo. Na obu jajnikach mam torbiele ale na razie 3 cm z tym że kilka lat temu taka miałam operowana laparoskopowo. Teraz dr też powiedziała że jak będą się utrzymywać czy powiększać to może będzie trzeba zrobić go jeszcze raz. Wtedy byłam pod narkoza, ciekawe jak w ciąży... Ile czekałaś na wynik Romy? Też muszę zrobić ale chyba po świętach bo teraz i tak dużo wydatków...
Dziewczyny też mam torbiel na prawym jajniku. Na pierwszej wizycie miał 3 cm a po 2 tygodniach 6cm! Lekarz też stwierdził że trzeba obserwować a w razie jak nie będzie się zmniejszać to zabieg w 2 trymestrze. Na pożegnanie dał mi jeszcze skierowanie na test ROMA, który na szczęście wyszedł negatywnie. Czekam na kolejną wizytę jaka teraz ma wielkość....
 
Zuza u mnie jest to samo. Na obu jajnikach mam torbiele ale na razie 3 cm z tym że kilka lat temu taka miałam operowana laparoskopowo. Teraz dr też powiedziała że jak będą się utrzymywać czy powiększać to może będzie trzeba zrobić go jeszcze raz. Wtedy byłam pod narkoza, ciekawe jak w ciąży... Ile czekałaś na wynik Romy? Też muszę zrobić ale chyba po świętach bo teraz i tak dużo wydatków...
Na wynik czekałam 2 dni (wynik online) . W środę pobrali krew a w piątek już byly
 
reklama
Witam Was moje piękne mamusie !
Mam nadzieję że jest Was tu więcej :)
Wpadłam do Was na chwilkę.
Wczoraj miałam zabieg, wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji. Leżę sobie do końca tygodnia.
Z głową już też dobrze. Czekam aż się zagoi i ruszam do lekarzy. Udalo mi się zbić TSH do 3.
Szkoda tylko że ginek nie dał mi juz skierowania na badania genetyczne pęcherzyka, być może dowiedziałabym się juz czegoś. Moja prowadzącą w szpitalu jeszcze do niego dzwoniła ale okazało się że akurat dwa dni ma teraz wolnego a szpital nie może przejąć takich kosztów.
Opieka w dojczlandzie super, jestem az pod wrażeniem.
Wpadnę teraz do Was jak dostanę jakieś dobre informacje :)
Pozdrawiam Was wszystkie! Życzę Wam baaardzo dużo zdrówka i zdrówka dla dzidzi z rośnijcie zdrowo ! Buziaki 😍
 
Do góry