reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Mój prowadzący ginekolog ma mega dobry sprzęt i jest bardzo dobrym specjalistą. W piątek pytaliśmy co obstawia i wg baaaaaardzo wstępnych wróżb (nawet bez %) wróży córkę 🥰 dodam, że chcielibyśmy chłopca. Mamy już 10 letnia córkę. Chociaż dzieciątko wystarane bardzo i wyczekane, więc grunt żeby było zdrowe [emoji16] ale oczywiście czekamy co czas pokaże co do płci

A w którym jesteś tyg ze już tak obstawia?
 
reklama
xPola - czytam Twoje wpisy i widzę, że bardzo dotknęło Cię to co napisałam. Przepraszam, bo nie chciałam Cie urazić. Bardzo mi przykro, że masz za sobą takie przeżycie... powiem Ci szczerze, że nawet nie kojarzyłam , że to tez dotyczy Ciebie. Jeśli któraś z Was poczuła się urażona moim wpisem to tez Ją przepraszam. Nie mogę natomiast nic poradzić na to, że jak ktoś
Pisze o stracie, która miała miejsce wcześniej to zamieram i gdybym wiedziała, że o tym przeczytam to ominęłabym taki wpis. Nic na na to NIE PORADZĘ. tak reaguje na te informacje. Trzymam kciuki za każda z nas...
Bardzo dotknęło, bo dla nas rodziców po stracie nasze dzieci nie przestają istnieć. Zawsze są i będą. A jeśli zdarzy się gdzieś w otoczeniu taka sytuacja co zrobisz? Zaczniesz krzyczeć, że ta osoba ma przestać o tym mówić? Nawet nie chce myśleć jakby się ta kobieta poczuła, dzieci które umarły nie są gorsze od tych które są w brzuchu czy już na świecie. Jedna dziewczyna stąd też odeszła.. Widziałam, że pisała o swojej stracie i to kilka postów, że dziecko przestało się rozwijać i wszystko było ok, było fer, że o tym pisze? A ja nie napisałam nic tylko, że jestem po stracie. Więc co Cię takiego dotknęło, że zamarłaś? Nie napisałam w jaki sposób moje dziecko umarło, co się działo później, o pogrzebie. Napisałam tylko słowo strata. A tu taki atak... Musisz zrozumieć, że życie nie zawsze jest usłane różami. Ja już nie chce tego rozgrzebywać. Nie będę wspominała o tym ani słowem skoro to taki problem.
 
Dziewczyny, a słyszałyście o metodzie ramzi, Nub? To na jakiejś tam podstawie ze zdjęcia usg z 6-7 tc określa się płeć i później można też z 12-14 tc :) Mi w poprzedniej ciąży powiedziały ze zdjęcia usg z 6 tc i się sprawdziło. :) Kalendarz chiński też się sprawdził. Teraz kalendarz chiński odpada, ale ze zdjęcia usg - parka 😊
 
Widzę, ze temat poronień. Nie stracilam dziecka, ale zupełnie nie przeszkadza mi jesli ktoś nowy przychodzi i sie przedstawia, mówiąc co przeszedł. To tak jakbym ja dołączając nie mogla napisać, ze urodzilam syna, tylko dlatego ze to inna ciaza. To jest nasza tozsamośc i co z tego ze jestesmy w ciazy i ktos pisze ze kilka razy poronil czy tez raz? Poronienie to nie choroba, nie da się tym zarazić, a trzeba mieć swiadomośc, ze kazdemu moze się przydarzyć.
To tak jakbym ja miala się odciąc od wlasnej mamy, bo stracila dwoje dzieci[emoji15]. Ani to jej wina, ani moja, a to jej przeszlosc po czesci i moja która wplywa na realizm. Mam udawać ze mojego rodzenstwa nie bylo tylko dlatego ze nie chce sobie zaburzac pozytywnych mysli w ciązy? Przykro mi zawsze kiedy dowiaduje się o tak przykrej sprawie czy tu na forum czy w zyciu realnym, ale to nie powód aby to bylo tabu.
 
Dziewczyny, a słyszałyście o metodzie ramzi, Nub? To na jakiejś tam podstawie ze zdjęcia usg z 6-7 tc określa się płeć i później można też z 12-14 tc :) Mi w poprzedniej ciąży powiedziały ze zdjęcia usg z 6 tc i się sprawdziło. :) Kalendarz chiński też się sprawdził. Teraz kalendarz chiński odpada, ale ze zdjęcia usg - parka [emoji4]
Pierwsze slysze[emoji15]
 
Macie jakiś sposób na ogromne bóle glowy? Nie daje sobie z nimi rady. A apapu nie chce non stop brać. Jakies cwiczenia moze? Cokolwiek. Na uszach stane, zebym mgla funkcjonować.
 
Dziewczyny, a słyszałyście o metodzie ramzi, Nub? To na jakiejś tam podstawie ze zdjęcia usg z 6-7 tc określa się płeć i później można też z 12-14 tc :) Mi w poprzedniej ciąży powiedziały ze zdjęcia usg z 6 tc i się sprawdziło. :) Kalendarz chiński też się sprawdził. Teraz kalendarz chiński odpada, ale ze zdjęcia usg - parka [emoji4]

W poprzedniej ciąży u mnie z nub się potwierdziło, teraz z ramzi wychodzi chłopiec [emoji3] a mojej koleżance tez z ramzi wychodził chłopiec i faktycznie będzie chłopiec.
 
reklama
Do góry