reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

U mnie też była z ramzi dziewczynka, a do Nub miałam złe zdjęcie 🤷‍♀️ A na jaką płeć liczysz?

Na dziewczynkę [emoji3] ale tylko dlatego że prościej z imieniem i mam tonę różowych ciuszków [emoji3] dlatego czekam na nub bo wydaje mi się bardziej trafne. A Ty co byś chciała?:)
 
reklama
@umi2 ja tez mam synka i po prostu stwierdzam, ze na pewno teraz tez bedzie chlopiec :p
Chcialabym dziewczynke tym razem, ale mam jakas dziwna pewnosc, ze to maly mezczyzna zamieszkuje moj brzuch :p
 
Umi a to są bole migrenowe ?
Ja mam straszne migreny, w pierwszej ciąży mi ustąpiły a teraz niestety miałam przez 2 dni taka kumulacje... nic nie brałam. Paracetamol można, ale mi nie pomaga.
Spokoj, cisza i ciemne pomieszczenie.
Reaguje na wiatr, zawsze lekko reagowalam, ale w ciązy to jakieś apogeum. Jeszcze nie zacznie wiać, a ja juz wiem ze będzie[emoji58]. A ze u nas ostatnio strasznie wietrznie, to nie umiem sobie miejsca znaleźc. Paracetamol nie za bardzo pomaga jesli juz to na chwile, lezec nie moge, stac tez, a siedzenie tez mi nie wychodzi.
 
11+4 tylko jeszcze raz podkreślę, że sam zaznaczył że to wróżba. Chodzi o ułożenie wyrostka... jeśli jest równolegle to dziewczynka, jeśli pionowo to chlopiec. Ale z racji tygodnia bierzemy to na luzie....

Pierwsze słyszę :) ciekawe. A jak ktoś ma wycięty wyrostek to po wróżbie ? ;)
Ja idę za dwa tygodnie, moja lekarka nie powie mi na bank przed 15 tyg jak nie będzie pewna na milion procent. Ale z racji tego ze ciagle mam wyrostek to poproszę żeby mi sprawdziła
Czy jest pionowo czy nie [emoji28]
 
@umi2 ja tez mam synka i po prostu stwierdzam, ze na pewno teraz tez bedzie chlopiec [emoji14]
Chcialabym dziewczynke tym razem, ale mam jakas dziwna pewnosc, ze to maly mezczyzna zamieszkuje moj brzuch :p
[emoji16][emoji16] nie mam jakiegos strasznego parcia na dziewczynke. Dlugo sie staralismy, więc ciesze sie jak glupia samym faktem ze bedzie dziecko. Za to syn i mąz mają sprecyzowane zyczenia[emoji23]. Dziewczynke obstawiają.
 
Pierwsze słyszę :) ciekawe. A jak ktoś ma wycięty wyrostek to po wróżbie ? ;)
Ja idę za dwa tygodnie, moja lekarka nie powie mi na bank przed 15 tyg jak nie będzie pewna na milion procent. Ale z racji tego ze ciagle mam wyrostek to poproszę żeby mi sprawdziła
Czy jest pionowo czy nie [emoji28]
No widzisz, ja robaczkowego też nie mam, a się udało 😉 trzymam kciuki za dobre oko lekarza
 
reklama
Pierwsze słyszę :) ciekawe. A jak ktoś ma wycięty wyrostek to po wróżbie ? ;)
Ja idę za dwa tygodnie, moja lekarka nie powie mi na bank przed 15 tyg jak nie będzie pewna na milion procent. Ale z racji tego ze ciagle mam wyrostek to poproszę żeby mi sprawdziła
Czy jest pionowo czy nie [emoji28]

Jak to wycięty wyrostek? [emoji3]
Na tej podstawie określa się płeć :) ułożenie wyrostka, mnie tez się sprawdziło @Kasiaparasia w poprzedniej ciąży w tym samym tygodniu :)
 
Do góry