reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Nic nie szkodzi, poczytałam i trochę się uspokoiłam :) Trzymam kciuki, żeby u Was też było wszystko dobrze ;)
Dziękuje :) mam nadzieje ze będzie :) do tych badań mam trochę dystansu w pierwszej ciazy wyszło ponad normę coś z układem moczowym mój lekarz prowadzący nie zgodził się twierdząc ze normy są wyższe i ze jest Ok ja się naczytałam wady problemy a później okazało się ze młodzież się nie wysikala przed badaniem na następnym usg było już Ok. Moja bratanica miała dziurkę w serduszku rodzice po usg spanikowani ale zrosło się na następnych badaniach nie było już śladu. Trzeba być dobrej myśli stres nam szkodzi :)
 
Bo białko najlepiej badać na początku a USG robić ciut później nawet lepiej bo na USG idziesz już z wynikami krwi.
Ja dziś wizytuje [emoji846]trzymajcie kciuki jestem już wielka brzuszek już częściej pobolewa, ciągnie kłuje i w nocy ciężko się mi obraca ruchy już czuję ale to 3 ciąża więc może dlatego tak szybko. Może dziś potwierdzi mi płeć [emoji848]
Pytam z ciekawości, ponieważ lekarz kazała mi właśnie zrobić w 11+0 a usg genetyczne dopiero 17 stycznia
IMG_20200107_083334.jpeg
 
reklama
Bo białko najlepiej badać na początku a USG robić ciut później nawet lepiej bo na USG idziesz już z wynikami krwi.
Ja dziś wizytuje [emoji846]trzymajcie kciuki jestem już wielka brzuszek już częściej pobolewa, ciągnie kłuje i w nocy ciężko się mi obraca ruchy już czuję ale to 3 ciąża więc może dlatego tak szybko. Może dziś potwierdzi mi płeć [emoji848]
Zobacz załącznik 1065936
A ty w którym tygodniu miałaś test papa? I jak ci wyszło to białko? U mnie 3.67
 
Do góry