reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Witam się z rana
no czeka mnie glukoza lecz powiedziała że jeszcze poczekamy bo nie jest ona na tyle wysoka żeby panikowac ale starać się ograniczać te produkty i wydrążyć diete cukrzycowa ale nie rygorystycznie
 
reklama
Witam się z rana
no czeka mnie glukoza lecz powiedziała że jeszcze poczekamy bo nie jest ona na tyle wysoka żeby panikowac ale starać się ograniczać te produkty i wydrążyć diete cukrzycowa ale nie rygorystycznie
Może się okazać, że to był incydent i krzywa wyjdzie w porządku, ale dla spokoju sumienia warto zrobić. Trzymam kciuki za prawidłowy wynik. 🙂
 
Hey dziewczyny dawno mnie nie było nie wiem ale jakoś chyba wątki i w Ogóle się tu pozmieniało. No ale witam się ponownie :-)
Dzisiaj kolejna wizyta fasola już 9cm (szok) termin na 13.07 wszystko ok poza No właśnie jak u was dziewczyny z glukozą mi wyszła 94 i powiedziały że wysoka A norma to 92 niby mam lekką nadwagę jem normalnie
Ja też miałam 94 i lekarz mi powiedziała że jest ok, że dopiero na krzywa wysyła jak jest 100
 
Witam się z rana
no czeka mnie glukoza lecz powiedziała że jeszcze poczekamy bo nie jest ona na tyle wysoka żeby panikowac ale starać się ograniczać te produkty i wydrążyć diete cukrzycowa ale nie rygorystycznie
Jak się czujesz po glukozie??

AsiaPelasia w normalnym szpitalu też można się obyć bez szczepien w pierwszych dobach. Ja odmawiam szczepien.


Ja 2 w ciąży z Ignasiem codziennie jdlam paczki. Znałam wszystkie cukiernie i piekarnie w okolicy. A był chłopak.
Teraz zajadam owoce, sałatki owocowe, kwaśne kiwi i sok grejfrutowy. W poniedziałek może dowiemy się kto tam mieszka :)
 
Jak się czujesz po glukozie??

AsiaPelasia w normalnym szpitalu też można się obyć bez szczepien w pierwszych dobach. Ja odmawiam szczepien.


Ja 2 w ciąży z Ignasiem codziennie jdlam paczki. Znałam wszystkie cukiernie i piekarnie w okolicy. A był chłopak.
Teraz zajadam owoce, sałatki owocowe, kwaśne kiwi i sok grejfrutowy. W poniedziałek może dowiemy się kto tam mieszka :)
Hey nie robiłam jeszcze bo lekarka powiedziała że narazie nie ma potrzeby
A ja jakoś za słodkim hmm zjem bo zjem ale jednak przewaga mięchaaaaa sałatki ogórki kiszone mmm mm hehe też się zastanawiam kto się tam znajduje bo w poprzedniej ciąży na samych pierogach ruskich i wodzie bylam hehehe
 
Miałam 90 albo 91 i nie byłam dalej kierowana na badania, usłyszałam, że mieszczę się wciąż w normie. Niedługo będzie kolejne rutynowe badanie glukozy, chyba "ważniejsze", tak zapamiętałam to, co mówiła lekarka.
Normy są do 92, więc jak najbardziej się mieścisz. Ja jak miałam 92,4 to już miałam dodatkowe badania :/
 
Te normy to chyba co roku się zmieniają 😕. 2 lata temu były do 90, w tym roku podobno do 92.
Tak, zmieniają się. Od 2019 jest 92. W tym to w zasadzie oficjalnej informacji nie znalazłam, więc pozostaje ta, która ostatnio była podana. Ale jak widać lekarze sami różnie do tego podchodzą. Koleżanka miała 96 i lekarz jej nie kazał robić obciążenia, jak poszła do innego to jedną z pierwszych rzeczy, której jej zlecił to to badanie.
 
Ja miałam 91 i moja lekarka powiedziała, że będziemy monitorować, na razie nie kazała robić więcej badań, zobaczymy bliżej 5go miesiąca :) Jak się czujecie, dziewczyny? U mnie ciążowo jest ok ale czuję, że znów mnie łapie jakiś katar, w pracy wszyscy chorzy, niestety nie idzie uniknąć, mam nadzieję że po domowych sposobach przejdzie bo inaczej idę na l4, nie będę po raz kolejny narażać siebie i dzidzi :(
 
reklama
Ja miałam 91 i moja lekarka powiedziała, że będziemy monitorować, na razie nie kazała robić więcej badań, zobaczymy bliżej 5go miesiąca :) Jak się czujecie, dziewczyny? U mnie ciążowo jest ok ale czuję, że znów mnie łapie jakiś katar, w pracy wszyscy chorzy, niestety nie idzie uniknąć, mam nadzieję że po domowych sposobach przejdzie bo inaczej idę na l4, nie będę po raz kolejny narażać siebie i dzidzi :(
Ja katar mam permanentny. Ale już się dowiedziałam, że tak może być przez całą ciążę. Kupiłam sobie inhalator i trochę mi lżej. Obserwuj wydzielinę i inne objawy, bo może to nie przeziębienie :) ale uważać trzeba, tym bardziej, że tak dużo ludzi przychodzi chorych do pracy.
 
Do góry