reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Czesc dziewczyny ! My z @Onka4419 juz rozpakowane. Przedstawiam wam Zuzię 🥰 3620g 52cm
Gratulacje, dziewczyny!
Zuzia cudna ❤️
Mi jakimś cudem umknęły te wszystkie posty, dopiero teraz przeczytałam. Jak sobie radzicie?
Ja się czuję w miarę dobrze, jeszcze mi trochę zostało, prawie 3 miesiące. Teraz odstawiam Mikela od piersi 😅 stopniowo. Zostały nam póki co 3 karmienia: na drzemkę, zaśnięcie wieczorem i jedno przebudzenie w nocy. Za jakieś dwa tygodnie powinien być odstawiony.
 
Daje radę, czasem jest ciężko jak młoda pokazuje nerwy, chyba bunt dwulatka mamy😅 od 3 dni nie spi wogole w dzień a i tak zasypia koło 22😳 na szczęście dalej nie przejawia zazdrości, oby tak zostało.
Moje dziewczyny dzisiaj. Chciałam żeby mała polezala na brzuszku to oczywiście to dla Zosi pieluszka 🤣
 

Załączniki

  • FF78FF69-FB7B-4567-8DE8-B2F9AE966B80.jpeg
    FF78FF69-FB7B-4567-8DE8-B2F9AE966B80.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 59
  • 9E882E4B-19B6-4F97-9E33-919C6DC49D02.jpeg
    9E882E4B-19B6-4F97-9E33-919C6DC49D02.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 50
Jesteśmy już po pierwszym szczepieniu. Byłam w szoku jak szybko się uspokajała, płakała może sekundę po każdym ukłuciu 😳
Tez teraz więcej z Zuzia się najeździłam, byłam u neurologopedy, później podcięcie wędzidełka, chirurg- dzikie mięsko się robiło w pępku, fizjoterapeuta - być może ma napiecie przez wedzidelko i musimy ćwiczyć żeby rozluźnić raczki i żeby glowke dźwigała sama. Była ulozeniowo lekko w literę C i jeszcze troszkę zostało wiec musimy „naciągać” lewa stronę ćwiczeniami
 
Daje radę, czasem jest ciężko jak młoda pokazuje nerwy, chyba bunt dwulatka mamy😅 od 3 dni nie spi wogole w dzień a i tak zasypia koło 22😳 na szczęście dalej nie przejawia zazdrości, oby tak zostało.
Moje dziewczyny dzisiaj. Chciałam żeby mała polezala na brzuszku to oczywiście to dla Zosi pieluszka 🤣
Piękne panienki🧡
Ano widzisz, zawsze coś z tymi niemowlakami jest😅 taz pamiętam jak z Kostkiem jeździłam, to neurologopeda, to rehabilitacja bo też miał lekką asymetrie, to osteopaty i tak wkoło, mam tylko nadzieję, że teraz Maleńki trochę tego oszczędzi 😅😆
Za to mamy mega problem z imieniem, mieliśmy już wybrane, ale teściowa zrobila taką szopkę że odechciało mi się tego imienia dać 😏
 
Piękne panienki🧡
Ano widzisz, zawsze coś z tymi niemowlakami jest😅 taz pamiętam jak z Kostkiem jeździłam, to neurologopeda, to rehabilitacja bo też miał lekką asymetrie, to osteopaty i tak wkoło, mam tylko nadzieję, że teraz Maleńki trochę tego oszczędzi 😅😆
Za to mamy mega problem z imieniem, mieliśmy już wybrane, ale teściowa zrobila taką szopkę że odechciało mi się tego imienia dać 😏
Ojej a jakie mieliście wybrane ?
 
reklama
Do góry