reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
U mnie na szczęście bez cukrzycy ale jestem na Luteinie niestety po covidzie musiałam zacząć brać. Jutro mam kolejna kontrole może uda się że będę mogła ją odstawić!! Bo nie ukrywam że baaaaardzo tęsknimy z mężem za przytulaniem 😁 Malutki kopie jak szalony i zauważyłam już jego rytm dobowy. Mi najwygodniej śpi się na prawym boku! Alena którymkolwiek bym się położyła to na początku zawsze się mocno wierci ale trzeba do przeczekać i oboje zasypiamy ❤️
 
Mi ostatnio bardziej się wierci niz kopie , pewnie ma już mało miejsca, zazwyczaj ruchy czuje na dole , jutro mam usg III trymestru (30 tydzień i 2 dni) wiec się dowiem ile przybrała i jak się rozwija . Odliczam tygodnie do porodu , już męczy mnie ten brzuch .
 
Hej, czas się dołączyć do Was. Termin na 23 lipca 🥰 niestety nadciśnienie na lekach i cukrzyca ciążowa 😭 Może pisząc tu z Wami będzie mi łatwiej wytrzymać i dowiem się ciekawostek 😉
 
Ja mam [emoji17]
Hej, czas się dołączyć do Was. Termin na 23 lipca 🥰 niestety nadciśnienie na lekach i cukrzyca ciążowa 😭 Może pisząc tu z Wami będzie mi łatwiej wytrzymać i dowiem się ciekawostek 😉
I jak sobie radzicie ? Ja tego zupełnie nie ogarniam, narazie mam samą dietę ale ciężko mi idzie. Wczoraj ładnie po posiłkach , dziś rano 90, a po śniadaniu (zjadłam prawie to samo co na kolację - 118) 166 :o

Mi ostatnio bardziej się wierci niz kopie , pewnie ma już mało miejsca, zazwyczaj ruchy czuje na dole , jutro mam usg III trymestru (30 tydzień i 2 dni) wiec się dowiem ile przybrała i jak się rozwija . Odliczam tygodnie do porodu , już męczy mnie ten brzuch .
Na kiedy masz termin, że to już 30 tydzień ? :D
 
I jak sobie radzicie ? Ja tego zupełnie nie ogarniam, narazie mam samą dietę ale ciężko mi idzie. Wczoraj ładnie po posiłkach , dziś rano 90, a po śniadaniu (zjadłam prawie to samo co na kolację - 118) 166 :o


Na kiedy masz termin, że to już 30 tydzień ? :D
Na 6 lipiec ale mam nadzieje ze urodze pod koniec czerwca
 
@Holle , ja mam teoretycznie na 8, ale marzy mi się szybciej, bo mam juz totalnie dość tej ciąży i patrząc tylko pod tym względem, mogłabym rodzić nawet dzisiaj.
No ale wiadomo, dla dziecka to jeszcze za wcześnie, więc staram się jakoś trzymać i nie myśleć, że to jeszcze aż tyle czasu do terminu, bo inaczej zwiariuję.
W ogóle, gdyby się okazało, że urodzę np w 42 tyg, to chyba zapłakałabym się na śmierć.
 
reklama
Trochę u mnie cyrk z tą cukrzycą. Z krzywej wyszła cukrzyca. Z krwi i moczu wszystko idealnie, cały dzień cukry super oprócz rano na czczo. Mogę zjeść talerz frytek, smażonego mięska i surówki cukier 113 a jak zjadłam owsianke rano pół mleka bez laktozy/pół wody i kilka truskawek- Cukier 205. Dobija mnie to, jak mówię że na drugie dziecko się nie zdecyduje przez takie problemy to każdy mnie wyśmiewa. Mam ochotę strzelić taka osobę w twarz. Hormony szaleja, nie mogę zjeść tego co chce tylko ciągle te warzywa aż żołądek boli. Owoce i nabiał mogę tylko na 2gie śniadanie. Płakać mi się chce
 
Do góry