reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja dzisiaj po 3 wizycie. 8+3 Dzidziuś 2cm, serduszko pięknie bije jak poprzednio. Terminy się pokrywają także super 😊 ku mojemu zdziwienie dostałam skierowanie na prenatalne (mam 30lat) w 12tc ze względu na 3 poronienia 🤷‍♀️. Nigdy nie robiłam w I trymestrze, no ale jak dają za darmo to czemu nie ;)
@kolor nadzieji 😊
23.12 wizyta
30.13 prenatalne. dziękuję
Jaki piekny dzidziuś!
 
reklama
No czytałam opinie, że właśnie ta gumę dziewczyny wypruwaly. Moje są właśnie na etapie "wydane do doręczenia". Kupiłam też te z Lidla, więc jutro będę porównywać [emoji6]
@claudii hej przyszły ci może już spodnie z h&m bo mi dziś i niby są ok pas w miarę rozciągliwy tylko ta guma na górze taka jakaś ciasna[emoji1751] chyba będę musiała ja wypruć bo może uwierać.
 
Hej,przykro mi :( gdzie mieszkasz? Ja w NL i mialam ta sama sytuacje :( za granicą mają zupełnie inne podejście niż w PL.
Od początku ciąży plamilam dość mocno, najpierw na różowo, później brązowo na dzień dzisiejszy mam kawę z mlekiem, jednak nie są to takie ilości jak wczesniej. Jak dzwoniłam do położnej to mówiła,że póki nie ma dużo krwi to nic nie zrobią i że to natura decyduje.
Jednak dziewczyny na jednej z grup zaproponowały mi,abym dała post,że odkupie luteinę i duphaston. Luteina mi doszla, biorę rano i wieczorem pod język 50mg i myślę,że to dzięki niej tak mocne plamienia się skończyły. Czekam jeszcze na duphaston. Zaryzykowałam i nie żałuję. Po jakimś czasie skontaktowałam się z była ginekolog w PL i ona utwierdziła mnie tylko w tym,że bardzo dobrze zrobiłam.
Trzymam za Ciebie kciuki,żeby wszystko było dobrze♥♥ postaraj się dużo odpoczywac :)
Mieszkam w DE ja wlasnie szukam luteiny czy mozna gdzies zamowic, nie ma opcji bez recepty :(( wiem, ze w Pl bym dostala bo z corka tak bylo, wiele lat temu. Boje sie isc do toalety, brzuch mnie ciagnie, odpoczywam..nie chce myslec negatywnie, ale w sierpniu poronilam, moje cykle zawsze byly nieregularne, wiec jest opcja ze winny jest progesteron
 
Dziewczyny pytanie. Odkąd zobaczyłam 2 kreseczki na teście biorę kwas foliowy. Dziś kupiłam pregne plus. Czy branie kwasu osobno i pregny to nie za duża dawka? Jak bierzecie?
 
Ja dzisiaj po 3 wizycie. 8+3 Dzidziuś 2cm, serduszko pięknie bije jak poprzednio. Terminy się pokrywają także super 😊 ku mojemu zdziwienie dostałam skierowanie na prenatalne (mam 30lat) w 12tc ze względu na 3 poronienia 🤷‍♀️. Nigdy nie robiłam w I trymestrze, no ale jak dają za darmo to czemu nie ;)
@kolor nadzieji 😊
23.12 wizyta
30.13 prenatalne. dziękuję
Super gratuluję
Dziewczyny pytanie. Odkąd zobaczyłam 2 kreseczki na teście biorę kwas foliowy. Dziś kupiłam pregne plus. Czy branie kwasu osobno i pregny to nie za duża dawka? Jak bierzecie?
Wystarczy pregna plus
 
reklama
Dziewczyny pytanie. Odkąd zobaczyłam 2 kreseczki na teście biorę kwas foliowy. Dziś kupiłam pregne plus. Czy branie kwasu osobno i pregny to nie za duża dawka? Jak bierzecie?

Mi lekarz oprócz Prenatal Uno zalecił dodatkowo kwas foliowy, więc chyba nic się nie stanie jak się bierze to i to, a nawet jest wskazane.
 
Do góry