reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ja tylko 2,5 :/ zastanawiam się czy skoczę w górę czy co :(
Ło jejku to faktycznie mało :) ale jeśli maluch rośnie zdrowo to nie ma się czym martwić. Moja kuzynka przez całą ciążę przybrała niecałe 5kg, a brzuszek jej było widać dopiero w ostatnim miesiącu :)
Inne kobiety zaś mają plus 20kg i też żyją.. tak więc spokojnie
 
Ło jejku to faktycznie mało :) ale jeśli maluch rośnie zdrowo to nie ma się czym martwić. Moja kuzynka przez całą ciążę przybrała niecałe 5kg, a brzuszek jej było widać dopiero w ostatnim miesiącu :)
Inne kobiety zaś mają plus 20kg i też żyją.. tak więc spokojnie
Brzuch u mnie widoczny od dawna 😂
Sisiunia a możesz powiedzieć jaka mialas wagę wyjściowa ? Ja już 8 kg 🤭
63 kg, teraz 65.5

Jeszcze dopadła mnie cukrzyca ciążowa, więc coś czuję, że w ogóle nie będę tyć 😂
 
Dziewczyny powiedzcie mi proszę w jakiej pozycji śpicie /leżycie? Pytam bo mam wrażenie, że mojemu dziecku odpowiada tylko gdy leżę na plecach.. Jak tylko położę się na boku, czy to prawym czy lewym od razu czuję jak Mała się wierci i ląduje jakby w danym boku, tam ją czuję, nóżki czy coś.. Boję się, że ją gniotę, nie wiem.. Też tak macie, czy nic takiego nie odczuwacie? Ja od chyba ponad miesiąca na wznak śpię, na chwilę obrócę się na bok po czym Dzidziuś się budzi, wierci więc wracam do pozycji na wznak... Mówiłam o tym mojej gin na ostatniej wizycie, ona twierdzi, że małej niewygodnie ale, że wód płodowych jest wystarczająco i że nie gniotę jej. Mimo tego wybieram pozycję na plecach bo i tak się martwię i chcę aby było jej wygodnie...
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi proszę w jakiej pozycji śpicie /leżycie? Pytam bo mam wrażenie, że mojemu dziecku odpowiada tylko gdy leżę na plecach.. Jak tylko położę się na boku, czy to prawym czy lewym od razu czuję jak Mała się wierci i ląduje jakby w danym boku, tam ją czuję, nóżki czy coś.. Boję się, że ją gniotę, nie wiem.. Też tak macie, czy nic takiego nie odczuwacie? Ja od chyba ponad miesiąca na wznak śpię, na chwilę obrócę się na bok po czym Dzidziuś się budzi, wierci więc wracam do pozycji na wznak... Mówiłam o tym mojej gin na ostatniej wizycie, ona twierdzi, że małej niewygodnie ale, że wód płodowych jest wystarczająco i że nie gniotę jej. Mimo tego wybieram pozycję na plecach bo i tak się martwię i chcę aby było jej wygodnie...

Na początku bałam się zasypiać na plecach i na prawym boku bo się naczytałam, że wtedy dziecko jest mało dotlenione. Rogal mi nic nie pomaga, śpię najczęściej na lewej stronie ( wiadomo, że w nocy każdy z nas się obraca ) - spróbuj położyć się na lewym boku, i podłóż na jakiś czas sobie dłoń pod brzuch- wtedy robi się cicho 😁. Mnie też kopie, ale po jakimś czasie leżenia się uspokaja.
 
Do góry