reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Hej,

Czy zmniejszający się progesteron może oznaczać jakieś nieprawidłowości w przebiegu wczesnej ciąży ? 02.11 miałam 121.3 nmol/l a dzisiaj wykonałam ponownie i wyszło 103.5 😞😞 Niby mieszczę się na spokojnie w widełkach ale zmartwił mnie ten spadek ..
A jakie są widełki dla tej jednostki?
Ja mam niski progesteron. Po odebraniu wyników przetrząsnęłam Internet w poszukiwaniu dowodów że będzie dobrze. I znalazłam mnóstwo różnych progestoronowych historii - jednych dobrych innych złych. Wiadomo że zawsze może coś się zdarzyć, ale przykłady pokazały, że wcale to nie przekreśla ciąży. 🙂
 
reklama
A jakie są widełki dla tej jednostki?
Ja mam niski progesteron. Po odebraniu wyników przetrząsnęłam Internet w poszukiwaniu dowodów że będzie dobrze. I znalazłam mnóstwo różnych progestoronowych historii - jednych dobrych innych złych. Wiadomo że zawsze może coś się zdarzyć, ale przykłady pokazały, że wcale to nie przekreśla ciąży. 🙂
Poniżej wartości referencyjne z laboratorium, w którym wykonywałam badania 🙂
 

Załączniki

  • 1950F367-33C1-4FEA-B828-82FD9A2A9A9C.jpeg
    1950F367-33C1-4FEA-B828-82FD9A2A9A9C.jpeg
    21,3 KB · Wyświetleń: 61
6-7 tydzień. Dzisiaj miałam robioną drugą betę. Nic mnie nie boli. Brzuch czasem pobolewa jak na okres ale to trwa od chwili gdy się dowiedziałam czyli jakoś 3 tygodnie temu. Od tygodnia pokłuje chwilę pod wieczór i przestaje.
 
Błagam powiedzcie że nie mam się czym martwić 😨 w pracy jestem i poczułam mokro w bieliźnie a tam krew. Nie śluz tylko sama krew.
Koleżanka miała tak tętniaka (chyba to tak się nazywało) na początku ciąży i dzidzia dziś ma 25 tc. Dużo zależy od tego co jest przyczyną ale jedź na izbę żeby sprawdzili.
 
reklama
Do góry