reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Naataaliaa

Moderator
Dołączył(a)
15 Wrzesień 2022
Postów
879
Hej!
Nie jestem najaktywniejszą forumowiczką, bardziej obswrwatorką, dlatego czekałam aż ktoś inny założy tę grupę, ale chyba się nie doczekam bo na poprzednie były wcześniej 😅
Nie mam pojęcia kogo i jak tutaj dodać, ale liczę na to, że będziecie dodawać się same, żebyśmy mogły wymieniać się spostrzezeniami ☺️

Mój termin według om - 4.07
Beta:
26.10 13:00 - 300
30.10 7:00 - 1398
02.11 10:00 - 4929
Pierwsza wizyta u lekarza:
Najbliższy termin to 24.11, ale to dla mnie zdecydowanie za późno bo wtedy będę już 8+2. W poniedziałek mam zadzwonić do położnej i znajdzie mi bliższy termin. Mam nadzieje, że już w przyszłym tygodniu i że przy takiej becie bez problemu zobaczę zarodek i usłyszę serduszko 😊
 
reklama
Cześć, ja też mam nadzieję na zostanie lipcową mamą, na razie tylko test pozytywny. Właśnie czekam na betę:) jak się nazywa ta druga grupa lipcowych mam? Która jest w końcu aktywna? :D
 
O, czyli zostaniemy tutaj. A podpowie mi ktoś jak mogę podpiąć te grupę żeby wyświetlała się tak jak grupy z innych miesięcy?
 
Wyświetla się, jest ok, ja się też nq tym nie znam i nawet nie miałabym czasu prowadzić tej grupy, widziałam, że na poprzednich miesiącach administratorka grupy robiła listy terminu porodu i wizyt u lekarza :)
 
reklama
Wyświetla się, jest ok, ja się też nq tym nie znam i nawet nie miałabym czasu prowadzić tej grupy, widziałam, że na poprzednich miesiącach administratorka grupy robiła listy terminu porodu i wizyt u lekarza :)
To zbieram na razie listę porodów i jak ogarnę jak to jutro postaram się przypiąć na górze. U mnie 4.07 :)
 
Do góry