reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
ysia no tak pierwsze kroczki i..................jeszcze więcej biegania za malcem :D

kasiulka cieszy mnie to że już lepiej :) :-*

a ja w przerwie zdążyłam zmywarkę puścić, do suszarki (bo ostatnio przywieźli i testujemy czy się nada) dwa pranka wrzucić i poprasować troszkę ciuszków :D bo mamy teraz prąd tańszy :p a no i do pralki zapakowałam szmatki :) ale to już jutro chyba pójdzie :)
 
alka2 pisze:
kolorowa_kredka pisze:
alka2 pisze:
kredka dolomity :p :p :p :p :p

no to zgadło mi się :D kiedyś przejeżdżałamprzez nie ......................a może widziałaś albo któraś z was kochane jeziorko gardno (chyba tak) we włoszech ??? bajka................też przejazdem jak narazie

no przecież kochaniutka, cud miód i maliny (jeśli masz na myśli j. Garda kolo werony :laugh: :laugh: :laugh: )

tak tak lalunia chodziło mi o garda :D
 
AniaSzwarc pisze:
Kredzia ty to chyba cały czas w ruchu jestes i siadasz tylko jak się pomylisz.... :laugh: ;)

hehe aniu dobre :laugh: :D :D ;D ;D nie no trochę siedzę a takie ruchliwe dni to mam czasami :p jak mnie energia rozpiera :D

aha a na obiadek dziś zrobiłam rosołek, kuraka + udka (bo nas trochę gęb jest ;) ) i surówkę z pekińskiej kapuchy z pomidorkiem, ogórkiem i majonezem i sałatę z jogurtem nat. na słodko :D no i ziemniaki a do rosołu makaronik (oczywiście kupny ;) ) :D nie to żebym się chwaliła ;)

zaraz zmykam na górę, bo tymika nie będę słyszała, może jak nie będzie się wybudzał, to jeszcze u siebie kompa włącze :) ale i takkulawo, bo tam popisać niemogę :( moge ale mało i cicho..........a z tym u mnie lipnie ; :p
 
ahaaaaa miałam jeszcze kiedyś pytac o przepis ten na ciasteczka z kleiku ryżowego...............czy on jest w przepisikach ??? jak nie to poproszę o niego bo mojemu żarłoczkowi bym zaserwowała :D

no i fotki pierwsza klasa !!!!!!!!!!

adaśko śliczniusi no i ten pomarańcz.............

weroniczka nieźle siedzi na nocniczku i jaka wygimnastykowana ;) (dobrze że już się w nim niezapada ; ))

majcia
babka jak się patrzy...............tylko czemu tylko jedno :( tusia jestem niepocieszona !

gabka.....................to dopiero kawał baby ;) no i miło zobaczyć taką radosną rodzinkę w komplecie, mimo, że zdarza się to nieczęsto

no i w końcu ysia pokazała nam swą slicznooką natalkę :) ....................u nas na wannie raczej nie ma prawa nic stać ;) bo nasi sprytni chłopcy wszystko zrzucają ;) .......no i widzę że te same klocki :)
 
ania alka widzę was :D :-* choć ledwo już widze :) :)

ok lecę spać :-*

a coś joasi nie było czy mi się wydaje ?? no i niania nas opuściła znowu, iwonka coś się mniej odzywa :( no i martula mogła by coś napisać kochana co u nic :) a no i ania fotki z barcelony i ze spotkanka z martuśka mogłaby wstawić (jak ma uwiecznione)

ok uciekam :-*
 
reklama
ja tylko na chwilke
zapowiadaja tornado ::) taaaaaaaaaaaaaa sezon sie znowu zaczyna :p ::)

ide pozamykac sztormowe okana...tak na wszelki wypadek ;) ...choc jak znam zycie to przejdzie :D
 
Do góry