reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Elfik super kolczyki! Ja teraz noszę wkręcane cyrkonie bo jak mam cos dluzszego to mnie odrazu Natan za nie ciągnie:zawstydzona/y::happy2:
 
reklama
Zobacz załącznik 64268

Gazelka a ty nam sie jak najszybciej pkaz w nowej fryzurce bo czuje ,ze bdziesz wygladac czadowo:tak::-)

o, ta mi się podoba dla mnie :tak:

a dla Ciebie Aga ja bym zaryzykowala tą krótką - pierwsza jaką wstawilas. Fajna i bez klopotu - umyjesz i poduszysz przeczesując jakimś mocnym żelem. Ja mam taki fajny żel L'Oreal "Out of bed" - na roztrzepane fryzury. I dziala nawet na dluższych wlosach. Bardzo sobie chwalę :tak:
 
dzieki Gazelko na pewno wypróbuej wszystko o czym mowisz :tak: podaje małej niezmiennie acidolac to chyba to samo co lacidofil? ale te 3 antybiotyki pod rząd i niemal miesiąc choroby zrobiły swoje i po prostu Nisia ma wyjałowiony organizm stąd te infekcje.
Teraz zaczeła ładnie jeść wiec mysle ze dojdzie do siebie, pupcie jakos podleczymy ale te kupy to chyba bedzie trzeba zadziałac jakimis lekarstwami co?
No nic w poniedziałek pójde badania zrobic tylko sie musze dowiedziec jakie.

acidolac, lacidofil, trilac, to wszystko to samo

przypomnialo mi sie, że teraz dla dzieci jest taki specyfik - Dicoflor 30. W saszetkach (do rozpuszczenia i picia) albo tabletki do łykania. Podaję to Guci i jest git :tak:
 
Babaczki a co dzis na obiadek robicie-bo ja nie mam pomysłu(właściwie mam jeden kotleciki drobiowo serowe)ale moze cos innego bym upichciła.
 
Witajta na chwilkę ;-)

Oliviia, zdecydowanie odpowiedź 'C', a kłania się Kodeks Pracy Art. 178. (122) par. 1[FONT=Arial,Bold]
:tak:

Elfik, kolczyki wypasione :cool2:
[/FONT]Najfajniejsze chyba środkowe, choć trudno wybrać faworyta[FONT=Arial,Bold] :-p

[/FONT]
 
Cześć
Jeszcze żyje chociaz w ostatnim czasie juz 4 razy miałam ekg :baffled: nawala mi serducho równo :baffled:
Natomiast Weronika wyzdrowiała :tak: ale musze jej koniecznie badania porobic moczu i kału bo zlapała infekcje jakąs i nie czuje kiedy sika a kąpiel to horror bo szczypiiiiiiiiii!!! No i kupy robi takie z jakimis pasemkami :baffled: takie nitki jakies :baffled: co to może być?

Białe cienkie nitki? To mi się kojarzy z owsiką :confused: Ale masz rację, zrób badania dla spokoju.
 
ja dzisiaj obiadek wczorajszy- zapiekanka warzywna i do tego jakas zupka może... rosołek :confused::confused::confused:
oto moja zapiekanka :happy2:
 

Załączniki

  • z1.jpg
    z1.jpg
    59,4 KB · Wyświetleń: 56
reklama
acidolac, lacidofil, trilac, to wszystko to samo

przypomnialo mi sie, że teraz dla dzieci jest taki specyfik - Dicoflor 30. W saszetkach (do rozpuszczenia i picia) albo tabletki do łykania. Podaję to Guci i jest git :tak:
A ten Dicoflor to co? tez taki probiotyk?

Aga ja tez myśłe ,ze w tej pierwszej fryzurce było by Ci fajnie :tak:
 
Do góry