reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

To ktoś jeszcze uzywa chodzików??? :szok::szok::szok:
Już dawno udowodnili, że to strasznie niezdrowe.
Chodzikom mówimy - NIE!:-)
 
reklama
dziękuje za dobre słowa

rano w szpitalu dowiedziałam się że mała do czwartku będzie z wenflonikiem którego nazwaliśmy motylkiem dla większego spokoju martyni
wtedy zrobią prześwietlenie i będzie dalsza decyzja...

martynia dzielnie znosi dokarmianie motylka:tak:

a ja już troszkę odetchnęłam mimo wstrętnej doliniarskiej pogody nie będę narzekać

zaraz będziemy robić z malutką naleśniki

więc luzik

troszkę poczytam co u Was


Joasiu ,a ten nasz samochód to poprostu ..... love teścia:ninja2:
 
hej babeczki :-):-):-)

melllciu fajnie, ze zagladasz do Nas, czesciej poprosimy, czesciej.......

elf jak sie czujecie??

kasiu zdroweczka dla Martynii i szybko wracajcie do domu na stałe!!!!


zaliczylismy telefon do babci, nie odwiedzimy jej bo niestety jest w szpitalu, ale pojutrze juz bedzie w domu wiec Kuba pomaszeruje do Niej z kwiatami, narazie zaspiewał jej Sto Lat przez telefon i był z tego bardzo zadowolony!!!!

mamy jeszcze drugie swieto, łosiowe urodziny :cool2::cool2::cool2:
wiec od południa krzatam sie po kuchni, pichce i pieke jego ulubiona szarlotke!!
z moim małym Kuchcikiem!!!
a oto fotka kuchcika i rezultat.......
 

Załączniki

  • kuba piekarz 1.jpg
    kuba piekarz 1.jpg
    53,1 KB · Wyświetleń: 21
  • kuba piekarz 2.jpg
    kuba piekarz 2.jpg
    47,2 KB · Wyświetleń: 20
  • ciacho.jpg
    ciacho.jpg
    43,1 KB · Wyświetleń: 26
ja miała taki kolor z 3 lata temu i bardzo byłam zadowolona
i faktycznie fajnie wygląda przy opalonej cerze bo byłam solar na maxa wtedy :-p
no wlasnie. i co ja mam zrobic? solarium w moim wypadku odpada zdecydowanie-nie lubie, nie chodze. chyba ze jakis krem opalajacy zaaplikuje:confused:

To ktoś jeszcze uzywa chodzików??? :szok::szok::szok:
Już dawno udowodnili, że to strasznie niezdrowe.
Chodzikom mówimy - NIE!:-)
dokladnie to samo slyszalam. chodziki sa na czarnej liscie:-)

hej babeczki :-):-):-)
mamy jeszcze drugie swieto, łosiowe urodziny :cool2::cool2::cool2:
wiec od południa krzatam sie po kuchni, pichce i pieke jego ulubiona szarlotke!!
z moim małym Kuchcikiem!!!
a oto fotka kuchcika i rezultat.......
kuchcik czaderski!:tak: i wszystkiego najlepszego dla twojego losia:tak::tak::tak:

Kasiu dobrze ze Martynka taka dzielna panna! jestesmy bardzo dumni i z niej i z ciebie tez ze sie tak dobrze trzymasz!:tak:
 
reklama
dziewczyny mam pytanie czy któraś się orientuje w OFE
chodzi mi o 2 filar ten obowiązkowy do którego każdy ( no prawie ) musiał być zapisany
tzn chodzi mi o to czy warto się przenosić czy nie
ktoś znajomy mnie namawia że mam zrezygnować z commerciala
napisałam pismo a Ci przyszli do mnie ostatnio i mówią że stracę jak się będę przenosić i namawiają że mam pozostać

nie wiem komu zaufać

czy ktoś może mi więcej powiedzieć na ten temat


kiedyś ktoś mówił ze dla spływania płynności itd.. warto się przenosić a dostałam teraz do domu że to nie prawda
zwariować można
i tylko na takich jak ja niewiedzących co się nie orientują zarabiają
 
Do góry