reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Brunetka gratulacje!!!!!!! Aż mi się łezka w oku zakręciła.

A pamiętacie, jak nam Brunetka w Poznaniu powiedziała, że jest w ciąży??? Przecież to było wczoraj :szok:
A tak w ogóle, to miała iść rodzić za dwa tygodnie - coś wczesniej Kubuś się pojawił, czy mi wydarło te dwa tygodnie z życiorysu???
Dzięki:-D:tak:;-)

Przejeżdżaliśmy przez Stalową Wolę:-(, Dębicę:-(, Tarnów:-( i Kraków:-:)sorry2:

O wy wstręciuchy i nawet nie zadzwoniliście, cobyśmy wam pomachali na dworcu. Nieładnie :no:
A Juleczka śliiiiiiiiiiiiiiiiiicna na tym zdjęciu!!!!!!!!! :tak::-)


A propos katarku i gruszek. Jestem hepi, bo Maciek super smarka nosek w chusteczkę. W związku z tym grucha poszła spowrotem na drzewo :-)
 
reklama
Julinka śliczna w podpisie, urocza dziewuszka ze ślicznymi, mroźnymi rumieńcami!!!:sorry2::sorry2:
ehh marzą mi sie jakieś zimowe wakacje............

Martusia
dziewczyny maja racje, w Warszawie strasznie drogo, jeśli chodzi o nocleg. Ja zawsze sie zatrzymuje u rodziny wiec nie orientuje sie za bardzo. Moge Ci tylko poddać taki pomysł, ze można zapyta w akademiku albo w domu studenckim, tam zawsze wynajmują pokoje i w przystępnych cenach, chyba 40 zł za noc.


elenko
bardzo sie ciesze,. ze juz jestes...........no i badz!!!!
buziaczki dla Julisi!!:sorry2::sorry2::sorry2:
 



O wy wstręciuchy i nawet nie zadzwoniliście, cobyśmy wam pomachali na dworcu. Nieładnie :no:
A Juleczka śliiiiiiiiiiiiiiiiiicna na tym zdjęciu!!!!!!!!! :tak::-)


A propos katarku i gruszek. Jestem hepi, bo Maciek super smarka nosek w chusteczkę. W związku z tym grucha poszła spowrotem na drzewo :-)


no własnie, wsteciuchy!!!! do mnie mieli najblizej.............:dry::cool2::cool2::baffled::baffled::blink::sorry2:



Kubas tez pieknie smarka........jestem dumna!:sorry2::sorry2::nerd:
 
wiecie co sobie pomyślałam
strasznie sie za Wami stęskniłam...............
fajnie by było sie zobaczyć z Wami lipcoweczki kochane
podładować akumulatory :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:


mysle, mysle...........................
 
a ja pogrzebałam na forum i znalazłam wiadomosc o naszej Lilce
dzisiaj o godz 11 urodziła sie mala Hania :-):-):-)
wazy 3280g i ma 48cm


no to babeczki dwie małe kruszynki w ciągu jednego dnia :sorry2::sorry2::sorry2::-):-)

Lilka gratulacje dla Ciebie i całej waszej rodzinki!!!
wracaj szybko i opowiadaj jak było!
 
BRUNECIA GRATULACJONY!!!!!
Twój Kubuś jest takim naszym kochanym lipcowo-poznańskim skarbem! Niech Ci rośnie zdrowo a Ty szybko do nas wracaj:tak::-)
Super super super!!!:-D:-D:-D


Dziękuję za komplementy dla Julki;-)
Oliviaa w górach to młoda miała apetyt i owszem, ale już jakby się jej cofnął:sorry2:
Albo po prostu przejadły się jej ruskie pierogi :-D dzięki, że pamiętasz :elvis::tak:

Klaudiuś my autkiem przejeżdżaliśmy ale tak dziuuut dziuuut sybko, ale w pamięci został mi piękny, stary, drewniany kościółek i tarnowskie więzienie:-p;-);-)

Joasiu :zawstydzona/y: :elvis: Co sie odwlecze to.... Planujemy jechać na Święta do mamy i mamy zamiar zostać aż do 4 stycznia, bo 3-go moja mama obchodzi 70te urodziny:szok: może tym razem się uda?:sorry2:
 
a ja pogrzebałam na forum i znalazłam wiadomosc o naszej Lilce
dzisiaj o godz 11 urodziła sie mala Hania :-):-):-)

no to babeczki dwie małe kruszynki w ciągu jednego dnia :sorry2::sorry2::sorry2::-):-)

Lilka gratulacje dla Ciebie i całej waszej rodzinki!!!
wracaj szybko i opowiadaj jak było!

NOOO to wielkie gratulacje i dla naszej Lilki:tak::tak:
Niech Ci Hania zdrowo rośnie! a Ty szybko wracaj do formy!:tak::tak::tak:

Ale czad:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
2 lipcówki i godzina różnicy między porodami:shocked2::shocked2::shocked2: SZOOOK;-)
 
Dziewczny mam dla Was wiadomość od brunetki:


Dzisiaj o godz. 12 w południe
przyszedł na świat Jej drugi synek, Kubuś!

Waży 3250g i mierzy 56cm.


Mama i Synek czują się dobrze.

GRATULACJE DLA BRUNETKI I LILKI TRZYMAJCIE SIĘ CIEPLUTKO!!!!


dam lizaka jak mi ktoras powie co ta pania tak pokrecilo?:confused::szok:
larryking77841601cbbjj0.jpg
jakaś anoreksja jak dla mnie już chyba trawi mięśnie :baffled:
 
reklama
olivia ja z dwóch powodów prezenty kupuję już nawet w październiku
po 1- mamy 10 dzieciaków od naszego rodzeństwa i każdemu zawsze chcemy przywieść jakiś prezencik
no i w tym mamy trójkę chrześniaków

po 2- nie dalibyśmy rady finansowo zostawić wszystkiego na grudzień tym bardziej że ja jestem na zasiłku rehabilitacyjnym

jak moje wyniki będą nadal dobre to wracam od stycznia do pracy no i mam nadzieję że tak będzie
choćby właśnie ze względu na finanse

i mimo że nie robimy wielgachnych prezentów tylko takie na jakie nas stać
to taka ilość w podziale na 3 miesiące jest zdecydowanie bardziej realna
bardzo rozsadnie! mi sie tez namnozylo teraz. dwoch chrzesniakow z czego jedem ma dodatkowo urodziny 3 stycznia. no i nie wiem czy wspominalam ale w te swieta powinno byc baaardzo fajnie!!!:tak::tak::tak: przylatuje moja kolezanka z mezem ze stanow. kolejna z nazeczonym i dzieckiem(moim chrzesniakiem) z wloch. do tego kolejna zjezdza z ukrainy(co prawda w swietokrzyskie ale to juz blizej) i przylatuje do niej chlopak z grecji. podczas wczesniejszych wizyt zaliczyli krakow i kazimierz. teraz kolej na warszawe.:-)
przez to doszlo mi jakies trzy dodatkowe prezenty. no nic trzeba bedzie myslec:tak:
Kasiu trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok i zebys w styczniu zaczela prace.

Olivio dzieki wielkie.:tak: Przeciez ja tez moge podzwonic i popatrze w internet. Tak pytalam Was, ze moze akurat ktoras cos zna.
to jest tak, ze jak sie ma gdzie mieszkac to sie nie rozglada za hotelami. nawet jak sie cos rzuci w oko, to cen sie nie zna. ja np kojarze kilka hoteli polozonych od centrum jakies 15min autobusem, bo przejerzdzam prawie kazdego dnia kolo nich. jutro bede przejezdzala to sprobuje spisac nr tel. w internecie na pewno jest mnostwo adresow. ja jeszcze myslalam o ksiazce telefonicznej. cos sie znajdzie:tak: w kazdym badz razie sluze pomoca. jakies inne pytania jakbys miala, wal smialo!:tak:


a mojej mamy nie ma w domu! cisza i spokoj.;-)
trafila do szpitala na badania na kilka dni bo jej sie dosc czesto powtarza cos co wyglada jak grypa zoladkowa. tylko nikt inny z domownikow tego nie lapie. a jej sie zdarza nawet raz w miesiacu i ma ciezki przebieg. wiec wreszcie jakas madra doktorka stwierdzila ze mozna by zrobic wszystkie badania i zobaczyc co sie dzieje. (oczywiscie moja mama jest juz przekonana ze ma raka:no:)
 
Do góry