reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Hejo laski
Wyglądam tak :errr::errr: i tak sie czuje
Całą noc na zmiane nosiłam Weronike żeby sie nie udusiła katarem albo trzymałam ja na łóżku opartą o mnie żeby sie nie udusiła kaszlem
Mówiłam juz ,że lekarze w TG to konowały? :wściekła/y:
Weronika kaszle od wczoraj niemal non stop a do lekarza zapisali nas na 13stą dopiero :wściekła/y::wściekła/y: , nikt tez prywatnie nie chce przyjechać bo jakimś cudem wszyscy pediatrzy zrobili sobie wolne :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Moje dziecko w ostatnim miesiącu zaliczyło biegunke wymioty, zaoalenie oskrzeli zapalenie gardla zapalenie ucha i teraz znowu sie dusi kaszlem, ma gorączke i katar
Od leków czyli nadmiaru chemii w organizmie popękała jej skórka pod pachami a całe ciałko ma jak jeden wielki liszaj :-(
Mam dosyc
Chciałabym,żeby przynajmniej miesiąc była zdrowa
Dobrze że Grzesiu dojechał szczęsliwie :tak:
Mały promyk w tym zafajanym styczniu :tak:
 
reklama
dla Nisi buziaki!!!!:-)

elfiku wiem, ze to nie bedzie łatwe, znam podejscie lekarz do tego, ze mowisz im co maja robic, ale dla mnie ta kobita serca nie ma, zazadaj RTG, niech zobaczy co sie dziecku dzieje w płucach....ja juz sama nie wiem co Ci napisac, nie ma nic bardziej dołujacego niz choroba dziecka.
ale Ty silna jestes babeczka, dasz sobie rade!!!!
trzymam qciuki!!
 
Do góry