reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

W nowym domku mieszka nam sie fajnie ,zakład ruszył pełną parą wiec jestsmy teraz zlatani...Mąż 24 idzie na kolejną operację na razi jest na swiadczeniach rechabilitacyjnych.Dzieciaczki dają mi w kość,a d tego mamy pieska-labradora...Normalnie dzieńpognia dniem.Nie chciało nie wpuscić przez jakis czas na bb i iewiem dlaczego.Miałam cos z chasłem.Dotego ostatnio poazywało mi strone jakoś inaczej i iemogłam się odnależć a widzę dziś,ze jest normalnie po staremu...Ah babeczki brauje mi was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dopiero od kilku dni wieczorem nie padam na pysk.Wczoraj gadałam z Lilką i dziś o przebojach ale msiałam tu wejść.W końcu onto normalnie mi chodzi i wiedzę stronę normalnie:).No i tak to po roszu...no jestem!
 
reklama
Hej :cool2:

Edytko, witaj z powrotem- mam nadzieję, że już nam więcej nie znikniesz ;-) No i powodzenia w walce z wirusiskiem :elvis:

Asia ja całkiem niedawno pomyślałam sobie o kolczykach 'własnej roboty':sorry2:. No bo zobaczcie, skoro tyle lasek sprzedaje na allegro towar zrobiony własnoręcznie, to chyba nie może to być jakaś specjalnie trudna sztuka? :-p:cool2: Ot, kawałek drucika i reszta wg uznania :cool2:
Tak, robienie samej kolczyków byłoby czymś bardzo praktycznym, biorąc pod uwagę fakt, że kupuję je tonami :zawstydzona/y: I wiecie, komu jeszcze zazdroszczę? Laskom, które same sobie projektują i szyją ciuchy :tak: Strasznie chciałabym mieć takie umiejętności, odpowiedni sprzęt i czas :rolleyes2:

AgaR. witaj wśród żywych ;-) Opowiadaj, co tam słychać u Ciebie i chłopaków? A jaki zakład macie? :blink:

Tampony i wkładki higieniczne zawijam w papier i wrzucam beztrosko do kibelka :-p Chusteczki nawilżane do śmietnika razem z pieluchą ;-)

Elfik cmoki w czółko, i nie rozpadaj nam się tu matka :-p;-)
 
Hej babeczki:-)
nadaje z pracy, ale jakoś mi to nie przeszkadza, bo za oknem WIOSNAAAAAA :cool2:
ale ciepełko:szok::szok::cool2:

jesli chodzi o spanie, to dawidek zasypia około 21.30, pobudka około 8 rano, a w ciagu dnia albo 1,5 godzinki snu, albo wogole, wszystko zalezy czy jest w domu czyjezdzi ze mna po znajomych:sorry2:


Niania, tekst dotyczacy rytmicznych ruchów Brada, dosłownie mnie rozwalił...leje:-D:-D
 
Cześć Iwon! Mamy krojownie i szwalnie-wszystko co szyją u nas jest na eksport:anglia dania niemcy usa.Wszystko jest pod zlecenie sporych firm sygnownych znanymi metkami.A od tego miesiaca wchodzimy z naszą kolekcją na rynek angielski.Trzymajcie kciuki;)
 
:elvis:

Asia ja całkiem niedawno pomyślałam sobie o kolczykach 'własnej roboty':sorry2:. No bo zobaczcie, skoro tyle lasek sprzedaje na allegro towar zrobiony własnoręcznie, to chyba nie może to być jakaś specjalnie trudna sztuka? :-p:cool2: Ot, kawałek drucika i reszta wg uznania :cool2:
Tak, robienie samej kolczyków byłoby czymś bardzo praktycznym, biorąc pod uwagę fakt, że kupuję je tonami :zawstydzona/y:

właśnie patrzyłam na allegro, tez można sie zaopatrzyć we wszystko co potrzebne do robienia kolczyków, są nawet szczypce, i u tego samego sprzedawcy można zakupić i bigle, czyli zawieszki, i druciki, koraliki.......

a tu wskazówki (przykładowe kolczyki) Koraliki, kamienie, srebro, p�fabrykaty :: Taca Koralik�w :: Sklep i poradnik dla projektuj�cych bi�uteri�.
 
właśnie patrzyłam na allegro, tez można sie zaopatrzyć we wszystko co potrzebne do robienia kolczyków, są nawet szczypce, i u tego samego sprzedawcy można zakupić i bigle, czyli zawieszki, i druciki, koraliki.......

a tu wskazówki (przykładowe kolczyki) Koraliki, kamienie, srebro, p�fabrykaty :: Taca Koralik�w :: Sklep i poradnik dla projektuj�cych bi�uteri�.
Asia, no super pomysł, ale nie na moje nerwy, chyba bym zeswirowała, a cierpliwości to u mnie ostatnio brak:baffled::baffled::dry::dry::dry:
 
reklama
Tak czytam to bardzo duzo dzieciaczków sypia jeszcze w dzien.W zasadzie to bardzo fajnie.I czasami przydałoby misie aby tak Mati zasnął na 3 godz.(Gazelka wiesz c co chodzi;-)), ale z drugiej strony Mateusz nie spi w dzien już od 1.5 roku(jakoś tak), wiec chyba już sie do tego przzwyczaiłam.

Kurde jak można mieć katar i tyyyylllle energii:confused::shocked2::confused::shocked2::confused::shocked2:

Edziu witaj ponownie i nie znikaj
To samo tyczy sie Agi i nie przejmuj się nocnikiem, u nas też są jazdy:-(
 
Do góry