reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

u nas tez parno, ale chyba zaraz lunie........

ciesze sie, ze macius juz dobrze sie czuje, moze to faktycznie była trzydnówka:confused::confused:
choiciaz ona podobno dopada dzieciaki do 3 roku zycia.......
No w sumie Maciek skończył 3 lata parę dni temu :-) Ale wysypki żadnej nie ma.

Już sama nie wiem co to było, ale wydaje mi się, że może jednak jakieś zatrucie pokarmowe. Parę dni temu zjadł pomidora ze skórką, może mu gdzieś siadła, albo cuś.
No w każdym razie dobrze, że już minęło.

Problem mam inny. Zawiozłam dzisiaj Maćka do babci, bo w poniedziałki mam parę lekcji i normalnie jak zobaczył, że jadę to ryk, że hej :no: Kurna, jak on posiedzi ze mną 2 miesiące, to będzie problem z tym przedszkolem.
 
reklama
Siedziałam dzisiaj na kibelku, wchodzi Maciek.
Patrzy na mnie i pyta: "Mamo, cym ty robis siku jak nie mas siusiaka?"
Ja: "Mam taką dziurkę, przez którą wychodzi siku."
On: "To pokas.":-D

Nie pokazałam :-):-)
 
kochana Weronisiu!!
W Dniu twoich 3-cich Urodzinek dużo uśmiechu,słoneczka,radości i pełno prezentów życzy ciocia Maja i Laura
 
Hej :)

Siedziałam dzisiaj na kibelku, wchodzi Maciek.
Patrzy na mnie i pyta: "Mamo, cym ty robis siku jak nie mas siusiaka?"
Ja: "Mam taką dziurkę, przez którą wychodzi siku."
On: "To pokas.":-D

Nie pokazałam :-):-)

:-D:-D:-D

Mój Maciek jakies 2 tygodnie temu odkrył, że nie wszyscy mają siusiaki. Na szczęście my w domu mamy taką specjalną laleczkę do eksperymentów o imieniu Jagódka i nie musialam nic osobiście prezentować :-p Generalnie wszystko się wydalo w trakcie przewijania, ktorego dokonywał tata. No i potem Macius ustalil co kto w domu ma i na koniec skwitowal - "ale my tato mamy siusiaki, prawda? ". Męska solidarność :cool2:
 
Weronisiu - najserdeczniejsze życzenia urodzinowe od Gazelków!!!!!

P1190043.JPG
 
reklama
Do góry