reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
a tort sie podobał? :-p:-p:-p:sorry: .............Sama robiłam
No śliczny :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Mój nie był taki ładny :zawstydzona/y:Ale był smaczny. Zrobiłam tort lodowy wg Nigelli. Najgorsze jest to, że Maciuś go nie mógł jeść, bo miał wtedy sraczkę :no:

No ale w ten weekend mamy drugą turę gości, więc może znowu go zrobię :-)
 
O której Wasze dzieci wstają?
Maciek już drugi dzień wstał o 9.30. Jestem normalnie w szoku. Z jednej strony fajnie, bo i ja się wyśpię, ale z drugiej na wszystko mi czasu brakuje jak tak późno wstaje,
 
Kasiu K. najserdecziejsze życzenia urodzinkowe!!!!
Zdrówka kochana zdrówka i jeszcze raz zdrówka, wspaniałego seksu i znalezienia nowej wymarzonej pracy :-):-):-)
1067.jpg

 
No śliczny :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Mój nie był taki ładny :zawstydzona/y:Ale był smaczny. Zrobiłam tort lodowy wg Nigelli. Najgorsze jest to, że Maciuś go nie mógł jeść, bo miał wtedy sraczkę :no:

No ale w ten weekend mamy drugą turę gości, więc może znowu go zrobię :-)
Dziekuje!!! :-):-):-):-):-):-);-):-p
Na pewno Twój tez był ładny :tak: i czy mogłabys podać przepis na ten torcik ?:blink:

O której Wasze dzieci wstają?
Maciek już drugi dzień wstał o 9.30. Jestem normalnie w szoku. Z jednej strony fajnie, bo i ja się wyśpię, ale z drugiej na wszystko mi czasu brakuje jak tak późno wstaje,
Kurna moja wstaje ostatnio 6.30-7.00 :crazy: spać matce nie daje. Spac chodzi 20-20.30 czasami ale naprawde rzadko kładziemy ja o 21szej, jednak nawet wtedy nastęnego dnia rano wstaje w okolicach godziny 6tej :wściekła/y:
 
Maciek ostatnio chodzi spać późno, koło 22. To wszystko przez to, że w dzień śpi ok. 2 godziny. Czasem wstaje dopiero o 18. Zastanawiam się czy nie zrezygnować już z tej dziennej drzemki, ale tak mi z nią dobrze :zawstydzona/y::-);-)
 
Mati kładzie się spać ok. 21-21.15, wstaje 7.30-8.00, Kubus podobjie wstaje, z tym, ze ma nad ranem mleczko i zdecydowanie wczęścniej chodzi spoać, ok.20:tak:
 
reklama
Wszystkiego najlepszego z okazji 3 urodzin dla naszych solenizantow :-)
Maju,Martynko,Weroniko
12belleaubois_1_.gif

Maciusiu,Mateuszku
10900000.gif
zycze wam kazdego dnia usmiechu na twarzy,radosci i pelno zabawy kazdego dnia,duzo prezentow i zdrowka :-)


stworek22qe5pz.gif
stworek22qe5pz.gif
stworek22qe5pz.gif
stworek22qe5pz.gif



54.gif
54.gif
36.gif

58.gif
 
Do góry