reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Maciusiu kochany sto lat z okazji urodzin!!!!!!

2a6a1lf.gif

 
Dzień dobry:tak:.A my za tydzien będzimy już smazyc się na plaży.:tak:
pogoda dłuigoterminowa jest bardzo optymistyczna :tak::tak:I jak nigdy, w nią wierze:tak:
 
Brrr u nas dzisiaj zimno , tak juz przywykłam do tych upałow że teraz cięzko sie przestawić na 15 stopni. Juz nie pamiętam kiedy miałam na sobie coś z dlugim rękawem, dzisiaj chyba będzie debut :happy2:
Z drugiej strony może wreszcie uda mi sie wywietrzyc mieszkanie :tak::tak::tak:

Weronika od rana wyjąco- marudząca. Moje dziecko to prawdziwy meteopata- jaka pogoda taki humor :eek:
 
Dzień dobry:tak:.A my za tydzien będzimy już smazyc się na plaży.:tak:
pogoda dłuigoterminowa jest bardzo optymistyczna :tak::tak:I jak nigdy, w nią wierze:tak:
Mmmm zazdroszcze :tak: ja za tydzień mam kolejna impreze domową :dry: ale chyba sie zbuntuje i przynajmniej w niedziele uciekniemy z domu cała trójeczką - rozważamy wyprawe do Krakowa bądź Wrocławia :tak:
 
Mmmm zazdroszcze :tak: ja za tydzień mam kolejna impreze domową :dry: ale chyba sie zbuntuje i przynajmniej w niedziele uciekniemy z domu cała trójeczką - rozważamy wyprawe do Krakowa bądź Wrocławia :tak:
Namawiam na Kraków:tak::tak::tak:
A Wrocek zaliczycie w sieprpniu, wtedy bede juz w domu i...kto wie, kto wie......;-):tak:mże udałoby się spotkac:tak:
Przekonałam?;-):tak:
 
reklama
Do góry