reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Pozdrawiam wszystkie lipcowe mamcie. Moj termin porodu to okolo 14 lipca. Mieszkam od wrzesnia w Norwegii i troche sie obawiam jak ten porod tu bedzie przebiegal. Do ginekologa idzie sie tu dopiero w 12 tyg. ciazy, takze do tej pory nie mialam zadnych badan. No ale nareszcie za tydzien ide do lekarza ogolnego, ktory skieruje mnie do ginekologa. Jak sie czujecie. U mnie najgorsza jest ta ciagla sennosc i nudosci, ale zawsze po poludniu.
Caluski :p
 
reklama
u mnie rano:-) jak tylko otwieram oczy to już się zaczynają nudności:-)
do tego mam humorki :-)
a termin to wychodzi mi na 1 sierpnia :-)
 
Asiolekto ty sierpniowa mama :wink: Ja mam termin na 18 lipca. A nudnosci mam przez caly dzien i noc i wystepuja falowo. Najgorsze jest to, ze ciagle mam uczucie, ze bym cos zjadla, ale jak patrze na jedzenie to mi sie odechciewa. Nie wiem co jesc i nawet soki mi nie wchodza - pije na sile. Dzisiaj ide na 17 do lekarza - jak wroce to napisze wam jak tam moj dzidzius. pa :D
 
Witam mamusie!!!
Bardzo Wam wszystkim współczuję tych mdłości, bo ja jestem już w8 albo 9 tyg.(8 z wywiadu ginekologicznego a 9 z USG) i nic mi nie dolega.No może tylko trochę mnie muli jak zbyt długo jadę tramwajem lub autobusem ale to rzadkość.Apetyt mam normalny, czasami tylko mam zachcianki i wtedy mogę jeść przez cały tydzien to samo :D
Byłam w zeszłym tygodniu na USG i jestem jeszcze w szoku, bo myślałam,że zobaczę jedną wielką plamkę i gin będzie mi mówiła,gdzie co jest. A tam wszystko widać!!!!!! i rączki i nóżki i zasuwające serduszko.Aż mi się płakać chciało ze szczęścia.Mężuś jak to zobaczył to go zatkało :lol: .
Pozdrawiam wszystkie mamusie a tym co idą na USG,życzę cudownych obrazków. :D
 
Tusia 24 nie boj sie wszystko będzie dobrze z dzidziulkiem.Już sobie dzidzie dobre miejsce znajdzie i nic jej nie będzie straszne.pozdrawiam i napisz koniecznie co tam Ci lekarz powiedział
 
:-) sierpniowa czy nie tu mi dobrze ihihihi :-) ja już się nie moge doczekać tego usg .... na[rawde nie wiem jak mam jeszcze te 8 dni wytrzymać :-) dziś mam silniejsze mdłości niż wcześniej ....

takie solidne ale nie wymiotuję.... apetyt wczoraj miałam na zupe ogorkowa wiec zjadłam ją również dziś - na nic innego nie dam rady patrzeć . Do kuchni nie wchodze bo nawet widok lodówki mnie obrzydza :-)

narazie tyle u mnie i fasolki :-) Czekamy aż Tato wróci z pracy hehehe pomęczymy go troche wtedy i pomarudzimy :-) on nas przytuli powie, ze kocha i poczujemy sie o wiele lepiej :-)
 
Aha Lilka :-) ja bardzo serdecznie i szczerze trzymam za nas kciuki aby wszystko sie udalo i było po naszej mysli :-)

No za nas wszystkie trzymam kciuki :-) abysmy miały zdrowe maleństwa :-)
 
Cześć Wam !!!
Mnie też męczą mdłości i ciągłe uczucie, że jestem głoda, a tak naprawdę to nie moge patrzeć na jedzenie. Straszliwie męczę się w pracy, wracam do domu i tu przynajmniej mogę się położyć. Jestem bardzo zmęczona. Zaczęłam już zmuszać do picia i pije ciut więcej niż w ostatnich dniach. Popijam sobie sok jabłkowy, który trochę łągodzi mdłości. Spróbujcie ! Podobno dobra też jest herbata z imbiru, ale jeszcze jej nie piłam. Imbir jest przeciwwymiotny. Przed jej kupnem wstrzymuje mnie trochę fakt, że kilka miesięcy wcześniej czytałam artykuł, że imbiru nie powinny pić kobiety w ciąży, a teraz w gazecie i książce o ciąży wyczytałam, że jest bardzo dobry itd. Ale mimo wszystko spróbuję ją. Może wiecie coś więcej o tym imbirze? Pozdrawiam Was gorąco. :) Trzymajmy się zdrowo !!!
 
zastanawiam się czy ,któraś z was ma w komputerze zdjęcie usg bardzo chciałabym zobaczyć takie usg z kilkutygodniową dzidzią.... mogłabym porównać ze swoim i może by mnie to troszke uspokoiło...
 
reklama
na mdłości ogólnie zaleca się używanie imbiru w diecie... czasami nawet szczypte można z łyżeczką miiodu zjesc :-)

ja nie probowałam... i czytałam że czasami wystarczy ten imbir powąchać i chyba to najbardziej mi wystarczy :-)
 
Do góry