reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Smutny jak smutny TRAGICZNY!!!!!!!!to wlasciwe slowo.

Nenius gratulacje :tak:

hihihihih a dziękuję bardzo :-D:-D:-D

rety, zaglądam tu prawie codziennie (ba, kilka razy dziennie) i d..........blada :-(

Aaa, Elfie - widziałam Wasze zdjęcia na N-K :tak:. Faaaaaaaajne :tak::tak::tak:, dobrze się bawiliscie na weselu? Nisi się podobało?
My też byliśmy na weselu w sobotę, Darii tańce przypadły do gustu i teraz się tylko dopytuje kiedy bedzie następne wesele :-D
 
Aaa, Elfie - widziałam Wasze zdjęcia na N-K :tak:. Faaaaaaaajne :tak::tak::tak:, dobrze się bawiliscie na weselu? Nisi się podobało?
My też byliśmy na weselu w sobotę, Darii tańce przypadły do gustu i teraz się tylko dopytuje kiedy bedzie następne wesele :-D
Na weselu bylo super :tak: a Nisia z Laura przetanczyly caly dzien, wieczorem padly jak muchy a rodzice dalej w tany :tak::zawstydzona/y:
Odsypialismy trzy dni :-p bylo suuuper!!!

A ja tam wierzę w lipcówki :-)
No to ok :tak: ja w takim razie tez zaczne :-)
 
oooo coś się ruszyło - pisac dziewczyny bo wieczorami nie mam co robic gdzie te czasy że nie dawałam rady przeczytac całego dnia

NENIUS - Gratuluje serdecznie!!!
 
reklama
Smutny jak smutny TRAGICZNY!!!!!!!!to wlasciwe slowo.
oj tam od razu koniec .... przerwa w nadawaniu ;-) i tyle. Witam się na głównym pourlopowo. wczoraj miałąm goscic tesciową ale ... przyjechałą tylko siostra R. bo tesciowa no cóż ... nie wiem czemu nie przyjechała. W sumie to ostatnio była u nas w lutym wiec moze stwierdziła ze to za często ;-).

ok. uciekam do młodego. do zobaczenia wieczorem.
 
Do góry