reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

tak tak kochaniutkie, my tu w nadmorskich kurortach mamy nieco inna strefę klimatyczną:-D:-D:-D;-);-);-);-)
taaaaa trochę to odczułam na sobie...ale muszę przyznac ze klimat nadmorski bardziej mi służył. OOOOOOOOO Klaudia a moze jeszcze zaliczysz wyjazd nad morze? serio , pewnie bys sie lepiej poczuła. Wiesz ja sie dużo mniej męczyłam, nie miałam zadyszek itp.
 
reklama
Hej :)

Anika, super, że klimat morski Ci służył. Podobno w ciąży kobiety mogą gorzej czuc sie w gorach, a niektore w ogole nie powinny udawac sie w gory.

My w sobote wyruszamy nad morze. Troche mam nadziei, że to pomoże Jagusi i wzmocni się. Gdy chodzilam z Nią do groty solnej, to zaraz po seansie spala dlugo i bez przerw.
 
Hej !!!
Jak mam pisac to piszę tylko co -nic mi się nie chce mam mega lenia i nawet nie mam pomysłu co zrobic małej na obiad jak wstanie - może naleśniki

Dwa dni temu Natalie ugryzł najprawdopodobniej pająk bądź komar w okloice oka i jak się obudziła to zaczęła płakc że nie ma oka i nic nie widzi-pojechaliśmy do lekarz bo wygladała okropnie i dostała jakięś maśc z antybiotykiem i już jest lepiej - a ja właśnie szukam firmy która robi moskitiery bo nie nawidze stworów fruwająco biegających
 
Klaudia a moze jeszcze zaliczysz wyjazd nad morze? serio , pewnie bys sie lepiej poczuła. Wiesz ja sie dużo mniej męczyłam, nie miałam zadyszek itp.
To chyba już niemożliwe niestety :no: Za dwa tygodnie zaczynam pracę :tak:

Dwa dni temu Natalie ugryzł najprawdopodobniej pająk bądź komar w okloice oka i jak się obudziła to zaczęła płakc że nie ma oka i nic nie widzi-pojechaliśmy do lekarz bo wygladała okropnie i dostała jakięś maśc z antybiotykiem i już jest lepiej - a ja właśnie szukam firmy która robi moskitiery bo nie nawidze stworów fruwająco biegających
O rany, biedna malutka :no:
 
dobry wieczór :) tajniakiem nadaję od teściowej STOPna razie wszystko ok STOPkuba szaleje z dzieciakami STOPa ja się lenie non stop :pbuziakA.
 
reklama
Do góry