reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Kic, kupiliśmy MC Rodi - Miki taki ma i jesteśmy z niego zadowoleni; bez isofix'a więc mile zaskoczyła mnie cena;-)
Post co daje spining? Wydolność? Mój kolega z Krk zrobił sobie ostatnio instruktora:-)
 
reklama
Post nie mierzyłam się ale chyba to zrobię gdyż waga z 61 skoczyła na 63 :no:pomimo intensywnych treningów:tak:Ja chodzę tylko na spinning i też dla zaawansowanch.Bardzo ciężkie ćwiczenia ale uwielbiam je.Niedługo planuję zostać na dwóch zajęciach zobaczymy czy przeżyję:confused:
 
Zadzwoniłam wczoraj do niej powiedziała,żeby się nie martwić bo ona sprawdzała i jak by było coś nie tak to by mi zrobiła konkretniejsze badania, sama nie wiem. Z Maksem to ona jakoś długo to wszytko mierzyła ,dostałam cały wydruk z badania.
Z drugiej strony ona naprawdę jest dobrym specjalistą w dziedzinie usg "pół" Cz-wy do niej było i jest wysyłane na badania prenatalne.
Mam nadzieję,że mówiła szczerze, w sumie chodzę do niej prywatnie to chyba musi dbać o swoich pacjentów. Przepraszam ,że tak tylko o sobie.
 
Kamu ja robiłam to badanie i bardzo go pilnowałam ale ja miałam fioła na punkcie chorób genetycznych.Napewno z dzidzią jest wszytsko OK ale lekarka powinna badanie zrobić ale jak mówi że przyzierność była prawidłowa to się nie martw.Wydruk powinnaś jakiś dostać .
 
A ja powiem szczerze, że nawet nie wiem o czym Wy piszecie:baffled:obydwie ciąże prowadziłam państwowo, stwierdziłam że im mniej się będę nakręcać i wmawiać tym lepiej szczególnie dla mojej psychiki:tak:może i badanie miałam robione, a sama nie wiem:-pcieszę się, że obydwie ciąże przeszłam bezproblemowo (no oprócz rzygania :-p) i dzieciaczki są zdrowe i tego się trzymam:tak:

Andula ja mam teraz 62,3 (rano na golasa:-pdo celu jeszcze jakieś 4kg) ale ciało sflaczałe na maksa, więc chyba wolałabym te 63 ale jędrną pupcię i płaski brzuszek:-p:tak:
Post widocznie potrzebuje młody jeszcze trochę czasu, Kuba też długo mi popuszczał, nawet teraz czasami leci na ostatnią chwilę:sorry2:za to Liwa przeciwieństwo - nie dość że szybko się odpieluchowała to ewidentnie mniej sika:-p:-)


Myśmy dziś byli na rowerkach, Kuba wiadomo śmiga jak opętany, ale Liwa:szok:matko święta co ona wyprawia na tym biegaczu:szok:musowo musimy jej kask kupić, bo to jest mały diabeł:sorry2:próbuje dogonić Kubę i na prawdę szybko przebiera tymi nogami:-Doch jak ja bym chciała, żeby już taka pogoda była:tak:
Dzieciaki jedzą kolację, już chcę spaaaaać:-pdziś dzień dziecka bo nie mam ciepłej wody i ogrzewania:baffled:
 
andula ...polecam :), mi waga w miejscu stoi a spadłam delikatnie w cm :)
Kasia......eeee no tak, wytrzymałość siła woli a najlepsze plusy te na czerwono 800 kalori spalonych :). no i bye bye celulicie :)
ale ważny jest prowadzący,bo jak trafisz na nudziaza to zasniesz w połowie zajęć :)
Spinning | Fitness Kraków - Manufaktura Zdrowia - siłownia kraków

Kic...no widzisz to mój też czasu nie ma, zbiera bużki ale cos mu słabo idzie :)
Kamu..napewno sprawdziła, jak będziesz mieć jakieś foto z usg to wklej :)
uciekam bo niedawno wróciłam do domu a mam parę rzeczy jeszcze do ogarnięcia :)
paaa
 
ale u nas nerwowo....
w pracy święto szkoły się zbliża, konkurs robię; kupno domku nie możemy się zdecydować, bo pani notariusz przywaliła nas ogromem papierów które musimy zebrac i chyba nam się nie chce :confused: do tego zaśpiewała 2300 :sorry2:
Oskara ząb boli i mielismy isc do cioci dentystki-a tu opryszczka wyskoczyla; gardło go boli :baffled: pies wariuje....praca dyplomowa
za duzo jak na mnie
byle do poniedzialku, nawet nie czytam za bardzo co u was :-(
chociaż tyyle że pogoda piękna i słoneczko
pozdrawiam
 
Izabelka, chociaż u Was ładnie. U nas dzis deszcz ale ciepło. Przedszkolaki miały iść na słodkie urodziny miasta i d...a blada. Imprezka przełożona. Może w sumie i dobrze, bo wahałam się czy puścić Miska po chorobie...
Post, dzięki za info. Jesteś w galerii tego klubu fitness? ;-)
Fotelik na allegro wystawiony. Jakby ktoś był zainteresowany, to polecam ;-)
 
Witam popołudniem :)
Myśmy dziś korzystali z w miarę ładnej pogody i byliśmy na placu zabaw, ale Liwa się zlała i musieliśmy wracać:sorry2:

Iza no to widzę natłok "atrakcji" masz:baffled:a notariuszka sobie fajnie "życzy", ja już nie pamiętam, ale za przepisanie domu wraz z podatkiem płaciliśmy coś koło 5-7 tys.Jeden plus, że kancelaria wszystkie formalności z US załatwiała.
Kasia no ja chciałam coś z isofixem:tak:


Oh jak mi się chce spać, ewidentnie idzie zmiana pogody, bo ledwo funkcjonuję:sorry2:a jutro mam na popołudnie, jak ja tego nie lubię:-p
Idę mięsko sobie zrobić, bo znowu dziś wsunęłam kilka rurek z kremem bo już mi się jeść chciało:zawstydzona/y:

Kupiłam dzieciakom fajne gry w biedronce:tak:będą mieli na Zajączka:tak:
 
reklama
heloł
wreszcie jestem
ostatnio serio ja zakręcona, ledwo ogarniam wszystkich i wszystko
zaraz do prasowania się zabieram bo rośnie i rośnie a leń mnie dopadł i nie chce opuścić;-)

Kamu badanie ok 12 tygodnia robiłam
przy wizycie na usg pan dr pobrał sobie jakieś wymiary obejrzał i powiedział, że wsio ok
pewnie lekarka zobaczyła na usg, że dobrze i nic nie gadała

Kic to Ty jesteś ekspresówa
juz masz fiolecika - to wiosną na spacerze się widzimy;-)
a jogger w jakim kolorze (mi się srebrny podoba)?

Surv to ostro działacie
siekierka, krew;-)
widziałam Sarula w wózku na fb - niezła agenciara;-)

Iza no notariusze tak mają z cenami
oj jak chciałabym być notariuszem;-)
no i widzę, że dzieje się

dobra spadam bo juniora trzeba wykąpać i jeszcze zaplanować następny weekend - może Szklarska????
psiapsióła z rodziną jedzie i fajnie byłoby się spotkać razem
dzieciarnia sie stęskniła za sobą;-)
 
Do góry