reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Uff właśnie machnęłam stertę prasowania:confused2:i to z Liwką- pomocnicą:dry::-p

Haszi ja dziś wtrąciłam pizzę:zawstydzona/y:kurcze mam tyle do zrobienia, że nie mam czasu na gotowanie:wściekła/y:z pracy do pracy idę, bo obiecałam, że pomogę okna umyć, ale przynajmniej jakiś dodatkowy grosz na shopping wpadnie:-pmasz rację-nie przerywaj, bo ja przerwałam i teraz mi trudno wrócić do ćwiczeń:zawstydzona/y:
Madzia też dziś zaczynam skalpel:-Dtakże koło 20.30 będę się pocić:-pja ćwiczyłam te krótkie 6minutówki i też byłam zmęczona:-D
Kasia u nas zazwyczaj Zajączek zostawia słodycze i drobiazgi, ale mam dość tandetnych zabawek, więc stwierdziłam, że jak każdy się dorzuci po 20-30zł to zrobimy fajny prezent:tak:super, że u Mikusia wszystko gra!!!
Andula u nas też nocka masakryczna:confused2:

M gdzieś polazł z Kubą, więc same z Liwą się nudzimy:-p
 
reklama
Kasiu cieszę się że z Mikim Ok:tak:

Kic,Madzia a więc po 20 pociłyśmy się razem ja byłam na rowerkach ale bardzo ciężko mi się jechało.Po 12 min myślałam że wyjdę było mega ciężko i chyba jakiś taki dzień do bani miałam:baffled:

Wczoraj pomyłam okna,dziś jeszcze ogarne w mieszkaniu i będę myślała co ugotować na Święta,macie jakieś sprawdzone dania?

Idę zapodać Chodakowską i po Skalpelku biorę się za robotę ,chocia ćwiczenie przy Ewce do łatwych nie należy:baffled:

Na zająca Misiek dostanie :

TOR CARS 2 AUTA MICRO DRIFTERS WYSYŁKA 24H (3115818970) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A Ewcia jezdzik i tyle :)

Madziu zabawki z Imaginexta polecam Misiek nimi rzuca itd a wciąż wyglądają jak nowe.
 
Ostatnia edycja:
Oj tylko połowę skalpela dałam radę zrobić , bo mi się nogi trzęsły:-D Może dziś cosik więcej się uda ;-)

Andula własnie wiem,że imaginexty są wytrzymałe, Maciek ma samolot i faktycznie jak nowy,a ile razy lądował tu i ówdzie to nie zliczę, więc myślę,że w sumie drogie to dziadostwo,ale może i warte swojej ceny w porównaniu do innych zabawek.
Ja na święta to tylko ciasta robię:
Moje Wypieki | Mazurek jogurtowy z białą czekoladą i migdałami
Moje Wypieki | Babka z ajerkoniakiem i krówkami lub zwykła drożdżowa
Moje Wypieki | Ciasto marchewkowe, najlepsze

Kasia super ,ze z Mikim ok :-) u nas też nigdy tego zajączka nie było i nagle jest, w sumie nie wiem skąd to wyszło:sorry:.
A ja sobie na zajączka zamawiam to [url]www.cottonballlights.pl
:tak:
[/URL]
 
heloł

widzę, że mecz się zaczyna
ja uśpiłam młodego - dziś szalał do 20tej
jakiś nieznośny jest, chyba zęby mu idą
ja już po zumbie i chciałam skalpela ale jakoś się na tańcach zmęczyłam bo dużo afro było

Madzia ja ćwiczę tak co 2gi dzień czyli żeby było 4 razy w tyg
robię tylko skalpela bo póki co forma marna;-)
ale wierzę, że po np miesiącu zacznę kilerki
fajny prezent sobie sprawiasz
odgapię ale już po świętach bo bardzo mnie się spodobały te kuleczki;-)

Kic fajnie, ze Kuba taki sportowiec
moje w tym roku musi nauczyć się na rowerze pomykać

Hasz fajnie, że cię tak wkręciło
ja mam nadzieje widziec efekty i wierze, że to najbardziej będzie motywowało

Kasiu super, że Miki już osłuchowo czysty
machnęłam dziś prasowanko a jutro kolejna porcyjka właśnie się suszy

dobra jednak na jutro Ewę odstawiam
ide pod prysz i spać bo padam
ostatnio chyba ciśnienie nie dopisuje i wieczorem jestem jak zombi
jak ja się ciesze, ze świeta u mamy

dobrej nocki
 
Witam!
Oj ja dziś ciężki dzień, więc tylko się melduję:sorry:
Wyszłam z domu przed 6 i wróciłam na dobre po 19:baffled: "moje" dzieci są w pracy tak nieznośne że już wysiadam:wściekła/y:ja już chcę wiosnę!!!cholera jasna już mnie szlag trafia bez tych spacerów:confused2:
Ech byle do piątku, chociaż jutro też długo w pracy, w czw chciałam coś posprzątać u siebie, a w pt jadę umyć okna z siostrą, nie chce mi się ale obiecałam, więc już muszę się wywiązać:confused2:

Oglądacie mecz??;-)

idę coś zjeść i spać:tak:

aaa no i Liwa zaraziła mojego M:confused2:także luz bluz z chorym chopem:baffled::-p
 
Kasia, ale długo Mikiego trzymało
Kic, też mam już dosyć tej zimy, jak chyba wszyscy.
Andula ja mam fajnie bo na święta jadę do teściowej i nic nie gotuję, jakieś ciasto tylko zrobię.
Dziewczyny jak byście miały ochotę to zrobiłam na fb konkurs, do wygrania bardzo fajna torebka, trzeba tylko zdjęcie udostępnić, zapraszam Zdjęcia na osi czasu | Facebook
 
Kamu a chciałybyśmy , a jakże :-) zaraz tam polecę i udostępnię;-)
Ja właśnie też nic nie gotuję tylko ciasta popiekę o ile dam radę te 3 które sobie wymyśliłam, bo jednak w piątek do pracy,a w sobotę trzeba koszyczki szykować i iść poświęcić,a potem je do babci zawieźć więc dzień z głowy.
Renia ja sie w tych kulkach zakochałam:tak:
Co do ćwiczeń to mam takie zakwasy,że hoho, wczoraj rano było ok,ale wieczorem to juz jak robot chodziłam więc nie dałam rady poćwiczyć, jedynie hula hopem tym masującym pokręciłam i dziś nie dość ,ze zakwasy to jeszcze siniaki na biodrach po hula hopie. Ludzie co się człowiek musi wymęczyć żeby ładnie wyglądać:szok:!

Oj mnie prasowanie czeka i to nie małe:eek:,ale odkładam do następnego prania i tak się zbiera:confused2:

Oki, mykam internet zliczyć, bo pity trzeba w końcu wysłać.

aa Kicrym zdrówka dla rodzinki!
 
Ja mam postanowienie, że dziś poprasuję i jeszcze step zaliczę
Madzia, to poćwiczyłas ostro:-D
Kamu, no pewnie, że chciałabym wygrać - już spełniłam wszystkie warunki:tak:
Ja też święta u Rodziców, więc nie będę stała w kuchni. Pytałam m czy cos zrobić, to mi niemal zabronił, bo mówi, że znów tak nam zapakuja lodówkę, że trzeba będzie wyrzucać... Ma rację. Choc nie powiem, placuszki lubię robić
Kic, ja nie ogldałam - szkoda czasu
Renia poszalałaś - nie ma co przesadzać z ćwiczeniami. Co drugi dzień to i tak super!
Matko jak u nas mroziato, przez tem wiatr. Pani sprzedająca precelki ma przekichane:sorry:
 
hej,
odzywam się że żyję!
nie nadrobię Was niestety ale chyba u wszystkich jakoś leci dobrze?
widzę że się ćwiczycie, ja też zaczynam Ewkę po świętach bo coś mi się przytyło ostatnio.
Dzieciaki moje ok, Sonia już praktycznie bez pieluchy ( Kic - gratki dla Liwki, czytałam wczesniej że Wy już macie pieluchy za sobą:-) ) śpi wciąż z nami, mało gada ale fizycznie rozwinięta bardzo i bardzo samodzielna, sama jestem w szoku i panie w żłobku też mi ją wiecznie chwalą:tak:
Lenka też ok, taki wicher jak była tak jest.
ja mam bardzo dużo pracy, mało czasu na cokolwiek innego i stąd moje zaniedbanie na forum:zawstydzona/y:
mam nadzieję że wybaczycie a ja postaram się więcej zaglądać.
a teraz uciekam bo do pracy muszę lecieć już, wrócę znów pewnie około 19:00:crazy:
pa!
 
reklama
Kasia zrobiłam tylko połowę skalpela, bo raz ,że nie dałam rady, a dwa bałam się tych zakwasów,a tu masz ci los:szok:!
Pabla fajnie,że zajrzałaś:tak:! Brawo dla Sonii za odpieluchowanie!

Moja gwiazda już pomału zaczyna kumać o co chodzi, bo zdarza się,że pokazuje na pieluchę jak zrobi siku lub kupę:tak: Jak się pytam gdzie zrobiła siku to tez pokazuje. Ludzie, jaka ona jest przekomiczna, mówię Wam!
Poza tym w żłobku nauczyła się i pokazuje gdzie ma rączkę, nóżkę, brzuszek , buźkę i siuśkę ;-) oczywiście krzyczy przy tym "tuuu".
 
Do góry