reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hejka

Dzięki dziewczyny za rady odnośnie roweru.Pojadę z Misiem do Dec i popatrzymy co mu najbardziej odpowiada:tak:Na rowerek chyba zrobię składkę gdyż sama urodzinowa impreza dla dzieci z p-la wyniesie prawie 500 zł ,rower drugie tyle ,więc 1000 zł na urodziny 5-latka to dla mnie zdecydowanie za duży wydatek:tak:Chyba przez tą pogodę jestem strasznie do doopy,nawet Chodakowską wyłączyłam nie było jak ćwiczyć.Ewka mnie za nogę szarpała ,Misiek się wydurniał ,myślałam że mnie trafi:wściekła/y::wściekła/y:

Reniu gratuluje,moja ledwo stoi i to przy czymś ,słabiutka jest strasznie i trochę mnie to niepokoi.Lekarka mówi że Ewcia ma jeszcze czas ale chyba się przejdę do ortopedy aby nóżki sprawdzić.Do roczku nie pójdzie na 100%.Myślę że jeszcze ze 3 miechy jak zacznie chodzić.

Zapomniałam co miałam napisać :baffled:.Jutro nadrobię.Spokojnego wieczoru:tak:
 
reklama
hej dziewczyny
dopada mnie depresja zimowa :-( do tego mąż rzucił palenie i można zwariować :wściekła/y: ciśnienie podnosi na każdym kroku :nerd:
Wera dalej kaszle...ale wygląda już lepiej'
dzisiaj przeostatni zjazd :-D składam pracę dyplomową i zostają tylko zaliczenia :-)

Reniu gratulacje dla Ignasia!!!
Surv może piaskownicę i jakąś zjeżdzalnię dla maluszków dla Sary?

miłego dzionka!
 
Hejo dziewczęta. JA sobie powolutku zdycham, @ przyszła i nie jest milutka.
Co do mojego-mega prasowania to na razie sprawa sie wyjaśniła bo meżu mi żelazko strącił z półki. Wróci z pracy to sprobuje poskładać :/
Izabelka gratulejszon!
Andula Gratulacje co do prasującego męża.Facet najsexowniej wyglada z żelazkiem w ręku.
Patryk miał bmx taki niefirmowy, kupiony w romecie (ale bmx -costam pisało) na którym mimo, że kolana mu juz pod brode leciały, to jeździł jeszcze w zeszłym roku. A dalismy jakieś 250-300 zł. Tymek przez przypadek dostał taki sam.:-D

kic Mnie takie skakanie, truchtanie po prosut sprowadza do parteru :p A zawsze wollam siłownie niż areobik ^^ Tak więc turbo jest dla mnie ok, killera nie lubie choc staram sie go robic żeby troche ta kondycje poprawić. No ale ostatnio przerzuciłam sie na Mel B- wiekszy pot na mnie sprowadza, ma fajne ćwiczenia na plecy, ramiona, chyba u mnie szbciej widać mięśnie alemusze przeplatac z Ewa bo to ona daje kopa motywacyjnego i endorfinowego.
renia gratulacje dla syncia. Oj a tyłek to bym wygrzała. No jeszcze te 2 tygodnie i MUSIMY schowac te ^$##$^& czapki i szaliki.
surv basenik pewnie macie? One zawsze pekają. :/
Ok, musze uciekać. Miłego dnia bez opadow śniegu.
 
Ostatnia edycja:
Izabelka ale ci fajnie! ja to nie wiem kiedy te studia zakichane skończę.
Andula myśmy na rower tez zrobili zrzutkę;-) No i fajnie, bo przynajmniej jedna porządna rzecz,a nie pełno pierdół niepotrzebnych.
Survivor zdrówka! co do prezentu, to ja chciałam Majce kupić coś właśnie na pamiątkę z uzbieranych pieniędzy,oczywiście do teraz mi to nie wyszło,ale myślałam o jakiejś bransoletce z grawerowaną zawieszką, oczywiście nie do noszenia teraz ;-) te z Lilou mi się podobają i w sumie drogie nie są. Literki z
RadosnejFabryki tez mi się podobają, ale Ty zdolna, to sama możesz uszyć ;-)
Ja zamówiłam właśnie dla synka koleżanki ,ale to z okazji narodzin :-)
No i jeszcze taki wózeczek bym dla małej chciała http://moovertoys.com/index.php?opt...-moover-czerwony&catid=111&Itemid=467&lang=pl
Kicrym ja to wole ćwiczenia "stacjonarne" ;-) w sensie żeby nie skakać ;-)

Oj za robotę trzeba się wziąć, sterta ofert do sprawdzenia leży i kwiczy.
 
Ostatnia edycja:
Mnie też chyba zimowa depresja dopada... Normalnie nic a nic mi się nie chce:crazy: Normalnie zaszyłabym się w domu i nigdzie nie wychodziła i z nikim nie spotykała:baffled:Masakra jakaś. Ja chcę energii!!!
Haszi, a możesz rzucic linkiem do Mel B?
 
Kasia - ja Cię doskonale rozumiem:tak::tak::tak: Szaro, buro i ponuro................ Tłumaczę sobie, że nie mam się co wkurzać, bo na aurę już absolutnie nie mam wpływu. I tak z dnia na dzień to sobie powtarzam:-D:-D:-D Przecież już bliżej niż dalej.


My przeżyliśmy pierwszy Pawełkowy katar i temperaturę. jestem już znacznie luźniejsza niż przy Julci. Pamiętam jak ona dostała pierwszego kataru, a ja prawie zawału...... Teraz zachowałam zimną krew, gorączkę przeczekałam, katar masakryczny i trzy nocki w związku z tym w plecki też i poszłam dziecko osłuchać do lekarza, bo wyrodna matka nie jestem:baffled: Jest wszystko ok:-D:-D:-D Pierwsze koty za płoty. Dobrze, że tydzień wcześniej zaszczepiłam II dawką wszystkiego. Następne szczepienie za jakieś 5 tygodni:tak: Myślę, że Jula młodego zaraziła, bo sama 2 dni gorączkowała, po czym wstała, przysłowiowo otrzepała się i poszła:-D

Ech................dobrze, że już weekend idzie. W przyszłym tygodniu wiosna - na bank:-D

Pozdrawiam Was serdecznie:tak:
 
Witam,nie zaglądam na bb bo siostra przyjechała na święta i tak świętujemy;-)
Misia od września będzie chodzić do przedszkola bliżej nas to będę mogła ją odbierać z Fankiem,a nawet zaprowadzać czasami:tak:
Franek ma 2 siniaki na czole:eek: ale dalej szaleje:-D
Andula nie przejmuj się że Ewcia ma słabe nóżki,Misia jak zaczęła chodzić miała chyba z 13-14 miesięcy:tak:Franek niby prawie cały czas na nóżkach,ale jeszcze nie chce chodzić np za jedną rękę bo się boi:tak:
Mnie tak jak Haszi nawiedziła @ i jestem nie do życia a jeszcze ta pogoda że musiałam odpuścić sobie ćwiczenia:zawstydzona/y: Kupiłam sobie witaminy z żeń-szeniem(nie wiem jak to się dokładnie pisze:zawstydzona/y:) po 2tyg mają być efekty więc czekam :tak:
Sorki że tak tylko o sobie:zawstydzona/y:Idę chyba się zdrzemnąć bom padnięta:tak:
 
Witam wieczorkiem:)
Dziś Ewkę odpuszczam:zawstydzona/y:po południu bolała mnie masakrycznie głowa, a teraz myślę jedynie o śnie:confused2:ale mówi, że 3 razy w tyg. wystarczy, a ja już 3 razy ćwiczyłam;-):-p:-D
Andula no pewnie, że zrób zrzutkę:tak:ja tak do tej pory robiłam praktycznie za każdym razem (święta, urodziny) i u nas się to sprawdza;-)bo ani my jako rodzice nie musimy się wykosztować na jakiś wypaśny prezent, ani moje siostry i mama oraz chrzestny od Kuby (nikogo praktycznie już moje dzieci nie mają, kto im prezenty robi) a wiem, że u nich też z kasą za rewelacyjnie nie ma:-(Potem mam wyrzuty, że muszą moim dzieciakom prezenty robić:zawstydzona/y:także polecam:happy:no i nie przejmuj się, że Ewcia jeszcze nie chodzi, moja Liwa też później zaczęła niż Kuba:tak:
Dorka mały kaskader Ci rośnie:-Dsuper, że Misia będzie bliżej domu, to znacznie ułatwia życie:tak:ja mam baaaardzo blisko i podziwiam koleżanki, które dojeżdżają do pracy czy z dzieciakami do p-la/szkoły:baffled:
Magdzik jak Kuba dostał pierwszej gorączki (miał 7/8 m-cy) to w środku nocy zadzwoniłam do mojej mamy, bo nie wiedziałam co robić:-Dprzy Liwce light,:-p:-Dale z kaszlem zawsze idę do dr, mam wizję że zaraz płuca będą mieli "zajęte":baffled::zawstydzona/y:oj też sobie powtarzam, że ta wiosna musi kiedyś do nas dotrzeć:-D
Kasia głowa do góry!ponoć po 10 ma być ładnie:-)ale rozumiem Cię w 100% bo też mam dość otaczającej aury:confused2:najgorzej mnie dobija, że nigdzie z dziećmi się nie mogę ruszyć i tymi przedszkolnymi i prywatnymi:confused2:
Madzia też myślałam o bransoletce,nawet siostra chciała Liwii na roczek dać, ale chyba bym musiała jakąś dłuższą zrobić, bo teraz bym się bała, że zaraz to zgubi:-Dno i w żłobku/przedszkolu nie wolno dzieciakom nosić takich rzeczy. Myślę o kolczykach, z jednej strony bym chciała, ale z II zawsze uważałam, że dziecko ma samo zdecydować czy chce:happy:ale jak widzę u mnie w p-lu dziewczynki z kolczykami (nie raz jakimiś fajnymi kotkami/pieskami/malinkami itp) to mi się to podoba:-Dno i teoretycznie mała dostała od nas biegacz na urodziny:-p:tak:
Surv hmm trudna sprawa, może rzeczywiście jakiś basen/huśtawka, albo coś plastycznego?moja Liwka uwielbia kredki/mazaki/ciastolinę/farby. Tylko Twoja Sara młodsza jest:eek:u nas sprawa rozwiązana, bo teoretycznie wszyscy mają zrobić zrzutkę na Puky'iego który już młoda dostała:-p
Izka gratulacje!super szybko Ci to poszło:-D
Haszi ja na razie z Chodakowskiej robiłam skalpel i te krótkie 6 min.:tak:ale w skalpelu właśnie brakuje mi trochę takiego totalnego zmęcznia:happy:wiadomo, że jest to dla mnie wysiłek, bo mięśnie pracują ale lubię się zmęczyć do zadyszki:-p:-D

Spokojnej nocki!
 
hej babeczki
oj pogoda chyba wszystkich dobija
dzis nie robie Ewci - odrobię jutro do południa
łepetyna nawala a tabl nie pomagają

surv a trampoline macie????
fajna do ogrodu i na wiele lat powinna posłużyć
ja chce zakupić cos z innej beczki - Lampka przytulanka Barbapapa Lumilove Pabobo - Lampki
ale pewnie będzie też problemów bo wszystko jest po starszym bracie a pomysły dla babci cioci i wujka daje mama;-)
dla Tymka rower - to już pewne

Kic byłam dziś w boćku w zabrzu
pani pokazała joggera i britaxa
jogger bardziej mnie się podobał choć pani polecała britaxa

Iza mój nie rzucił tylko przeniosł się na e-papierosa
w sumie wolę bo bynajmniej nie śmierdzi fajkami i mile się przytulić;-)

dobra zmykam spać
jutro jedziemy na tzw. weekend w spa;-)
P znalazł, zaproponował a dla mnie w to mi graj
cos na depresyjke zimową;-)
 
reklama
Witam rankiem:)
Moje dzieci nawet były łaskawe i pobudka była o 7:-p

Renia sprzedawców nie słuchaj zazwyczaj g** wiedzą:-pwciskają to co chcą sprzedać;-)jakiego joggera oglądałaś i jakiego britaxa? bo te firmy mają różne modele;-)każdy z nich ma + i -:tak:fajowa ta lampka!:tak:moja sis też się przerzuciła na e-papierosa:-D


Idę po chleb:)Pogoda u nas się nie zmieniła:-p

Miłego dnia!
 
Do góry