reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Kic podobno Cwanych... jest już 600, moderatorka chce robić selekcję ale Ty się napewno dostaniesz gdyż dużo piszesz na wózkomanii:tak:Wdrożysz sie i będziemy razem polować na okazję teraz dobry moment gdyż lada dzień będzie u nas wyprzedaż a pózniej moje ulubione zwroty w canach 4-7 zł;-)

Post ja mam tak jak Ty z ćwiczeniami tzn jak skaczę za dużo to się męczę, ale mam wrażenie że nie pracuję nad rzeźbą.Skalpel poprawia ogólny wygląd ciała.3 razy w tygodniu chodzę na spinning tam sie zmacham straszliwie,więc na resztę dni potrzebuje ćwiczeń wzmacniających mięśnie.Ostatnio R mi powiedział że na brzuchu już mam widoczne mieśnie więc ćwiczenia efekt napewno przynoszą:tak:

Dorka przesyłam trochę energii dziś mam jej sporo gdyż słoneczko świeci:tak:

My już po długim spacerku,byliśmy w parku.Ludzi full R się śmiał że tłoczno jak na spacerniaku ;-)Widać że ludziom brakuje wiosny przebywania na świeżym powietrzu:tak:Wiaterek jeszcze zimny ale i tak siedzę przy otwartym oknie i czuję wiosnę:-)
Chciałam R zagonić do prasowania, ale tym razem się nie dał i uciekł na siłownie;-)Aha byliśmy w Dec i Misiek wybrał sobie rower z Piratem ten który chciał Kubuś Kic:tak:Kurczę tylko mam wrażenie że 16 jest dla niego za mała:baffled:18-tki nie było.Kupiliśmy tylko kask,bidon i dzwonek z Carsami jest promocja cały zestaw kosztuje 59 zł:tak:

Idę do dzieciaków bo szajba im bije;-)
 
reklama
Pabla, tak my byliśmy samochodem w Chorwacji. Jechaliśmy przez Czechy-Austrię-Słowenię, przy czym w Słowenii zrobiliśmy objazd, żeby nie wjeżdżać na autostradę – krótki odcinek i drogi. Ten objazd znaleźliśmy w Internecie J Moi teściowie zawsze jeżdżą przez Węgry
Kic, brawo za turbo – daje w kość :-) Na rzeźbę wolę skalpel, a na zadyszkę step power ;-) Dlatego turbo czy killera ćwicze bardzo rzadko. Koleżanki znów skrzykują się na ściankę we wtorek – może pójdę
U nas jeszcze tej wiosny nie widać i nie czuć, buuu No ale jak u Was już jest to i do nas dojdzie.
Potwierdzam Bolechowice to bardzo ładne okolice. Post, mój m chce wystartować w półmaratonie Jurajskim – Wasze okolice. Jak wytrwa z przygotowaniami to na pewno tam będziemy J Ja też chcę wrócić do biegania jak zrobi się ciepło – ale to tak bajtowo
 
Hej
mlode śpi a chłopcy na basenie
ja dziś cały dzien zabiegowy - ale mi tu dobrze
peelingi, masaże, maseczki, parafinka na nóżki
Kurcze ale nabralam chęci na wiecej:-)
Ale do dobre i tyle. Jutro wracamy

kic w spr wózków mam w Tobie eeksperta
a ten jogger to nie wiem co za model - żaden mi znany
ale pięknie schudlas wow

andula co to znowu te cwaniaki?
A ten z piratem tez mi sie podoba

dobra moi wrócili ide uśpić plywaka:-)
 
WItam rankiem:)
Zaraz odpalam skalpela:-Dna 11 mam do pracy to by mi rumieńce nie zniknęły po killerku:-p:-D

Andula na razie się nie dobijałam, bo nie mam czasu:-pmam teraz inny problem - jaki wózek sprzedać i by kupić nowy:-ppamiętaj, jak coś zobaczysz fajnego w takiej ekstra cenie na 92/98 lub 110/116 to kupuj!:-Dwiesz lepiej przymierz tą 18-tkę, byle by choć trochę do ziemi dosięgał:tak:szkoda by było, żebyś kupiła 16stkę na jeden sezon:sorry2:mój Kuba jeszcze na 14' i wcale głupio nie wygląda:-Dten sezon na pewno na nim pośmiga:tak:
Renia ale Ci zazdroszczę:tak:
Kasia a ile jechaliście?my się zastanawiamy cały czas na Włochami, ale ta droga mnie przeraża i namawiam M na Słowację:tak:

Dobra idę ćwiczyć bo nie zdążę:-D

Miłego dnia!

U nas czuć wiosnę!!!jest piękne słonko i wreszcie mogłam wyjechać moim stokke:-p:-D
 
hej!
u nas tez wiosennie, fajnie słonko świeci :-)
A mnie ta baba jaga depresja dopadła,a myślałam,że jakoś wytrzymam. No nic, może długo nie potrwa ten dołek, skoro tak cieplutko i przyjemnie się robi.
Kicrym Majka dostała kolczyki na roczek i w sumie to był mój pomysł. Podobały mi się właśnie takie malutkie biedroneczki czy coś w tym stylu, takie typowo dziecinne,ale dostała inne z różowo-białymi cyrkoniami, tez ładne nie powiem, ale problem przekłucia uszu się sam rozwiązał póki co, bo w żłobku nie wolno, więc pewnie poczekamy do przedszkola.
Reniu ale ci dobrze!

Ja w zeszłym tygodniu poćwiczyłam skalpel i nawet zakwasów wcale nie miałam, nie tak jak za pierwszym razem!
Potem dostałam @, wiec w weekend odpuściłam,ale brzuch mnie nie boli,więc może dziś skalpel machnę:tak: Jak dla mnie to jednak trochę za mało ćwiczeń na oponkę i brzuch.

Ide sie pocieszyć bananowcem.
Waga od rozpoczęcia MŻ trzyma się na 57, więc jak dla mnie spoko;-) można czasem zaszaleć ze słodyczami, choć weekend przez @ miałam mocno czekoladowy :-p

Andula jesli o rower chodzi, to musicie dobrze przymierzyć. My mamy tą 16,ale myslę ,ze jakby w zeszłym roku Maciek miał mniejszy ten rower to mógłby już umieć jeździć na 2 kółkach. Podobno dzieciom lepiej opanować mniejsze rowery.Sąsiadki córka własnie na tym małym zaczęła sama jeździć, choć tą 16 też miała,ale się bała,a w tym roku już na 16 bez bocznych jeździ. No chyba ,że Misiek na dwóch już umie to luz blues
 
Ostatnia edycja:
Temat rowerów na tapecie - chcemy zmienić rowerek Miśkowi, Olga chyba na małym jeszcze prześmiga w tym roku:tak:
Kic wyjechaliśmy po 19, po drodze wstapiliśmy po znajomych i potem już sru. Na miejscu byliśmy tak na południe, przy czym cała droga minęła bardzo sprawnie a najwieksze korki i przystanki były już w Chorwacji
Renia, nie za dobrze Ci? ;-)
U nas w końcu wiosenne słoneczko. Niestety temperatura jeszcze nie - rano było -5! Ale mam nadzieję, że tendencja bedzie mocno wzrostowa
 
Helloł.
U nas słoneczko ale ja siedze na małym wk...wie. Generalnie to FACET TO SWINIA.
Mój mega kochający mąż wykręcił mi niezły numer :angry: Szkoda nawet pisac ale moje zaufanie do niego z 100 na 100 spadło do 5 na 100. Ale spx bo weszłam już do stadium wkurzenia.
Ćwiczenia u mnie dalej ida bo do wakacjii chce mieć figure idealna :-pi kupic sobie bikini ze stringami żeby m wkurzać :-D. Troche zwolniłam z dietą bo skóra u mnie troche nie nadąża choć niby po wadze aż tak nie widać.
Wybaczcie ale chyba tylko na tyle pisania mniie stać. Skrobne kiedyś sytuacje na zamknietym.
 
Hejka:)
Haszi:szok::szok:współczuję sytuacji - nie chcę się domyślać, więc jak będziesz miała ochotę to pisz na zamkniętym:tak:trzymaj się i pamiętaj, że my zawsze jesteśmy po Twojej stronie:happy2:
Kasia o ten step power jeszcze nie próbowałam:-Ddzisiaj zrobiłam skalpel i trszkę killera:-Dkurcze to długo jechaliście, w sensie mnie przeraża dłuższa podróż z moimi dziećmi niż 5 godzin:-p:-D
Madzia zazdroszczę wagi!kurcze marzę żeby ujrzeć 5 z przodu:-p:-Dna razie trzymam się na 61, ale nie Dukam już jak przystało, więc waga stoi:zawstydzona/y:u mnie w żłobku też nie wolno kolczyków:tak:tak to prawda im mniejszy, lżejszy rower tym dziecku łatwiej, u Kuby głównie widać było różnicę w wadze rowerka i wysokości ramy:tak:
Pabla Ty masz już w ogóle ciężej, bo u mnie przynajmniej różnica płci, więc nie mamy np fajnej porządnej lalki czy wózka dla lalek:-Doczywiście wózek już mam upatrzony, ale muszę sprowadzić z UK:-p:-D

Właśnie wróciliśmy z dworu, dzieciaki były na biegaczu, jak moja Liwa śmiesznie wygląda na tym rowerku:-Dnogi podnosi, aż w szoku jestem:-pale jeździli po kałużach i po 30 minutach przyjechaliśmy do domu:-p

A ja zarezerwowałam Słowację, co prawda termin mi średnio pasuje (początek lipca) ale cena i warunki już bardziej;-)
 
Haszi, trzymaj się!
Kic ale step power to nie Ewy, tylko w fitnessklubie z moją instruktorką ;-) Uwierz mi, że ja byłam przerażona podróżą na wakacje, ale naprawdę zaskoczyłam się mile. Oczywiście jazda na noc - inna opcja nie wchodzi w rachubę - i posiłkowanie się dvd. I jakoś przebrnęliśmy. Fajnie, ze macie met zarezerwowaną:tak:My wakacji nie planujemy
Dziewczyny jak tu normalnie funkcjonować - za oknem SYPIE SNIEG!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasia NIE!!!!!!!!!!!!:szok::szok: u nas zapowiadają dziś 9 stopni i rano nawet mrozu nie było,ale 2 na +. Tyle ,że w drodze do żłobka już deszcz kropił jest pochmurno:crazy: Jednak liczę,że ta temperatura wzrośnie:tak:
Haszi ooo to chyba jesteśmy w podobnej sytuacji!!!:wściekła/y:
Ja to już nie będę pisać o co chodzi, nie ma się czym chwalić:baffled:
Kicrym a jaki wózek masz na oku? o ten z UK ma chodzi.

Ja wczoraj ze swoimi na poczte podreptałam,Maciek na rowerze, mała na nóżkach , potem jeszcze K z Maciek poszedł pojeździć i coś tam go na dwóch uczył,ale póki co jest niezadowolenie niestety.

Mnie cos gardło łapie i martwię sie,bo z reguły nie choruję,ale jak juz weźmie to kaplica. Oby nie! żeby dzieci nie pozarażać.
 
Do góry