reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hejka:)
Myśmy uciekli z placu zabaw, bo idzie do nas burza:dry:co prawda na razie tylko grzmi i co chwila zaczyna padać i się uspokajać, ale wolę być w domu niż lecieć z dwójeczką na rowerach i wózkiem z pełnym oprzyżądzeniem z piaskownicy:-p

Renia
zdrówka dla chłopaków, oby to nic poważnego!
Iza rzeczywiście lepiej kupić coś nowego niż wydawać kasę na naprawę jeszcze tym bardziej, że nie ma gwarancji ile pochodzi:sorry:
Kasia ech z tymi maluchami to ciężko jest, na prawdę:dry:a jeszcze taka grupa mi się trafiła, że ani śpiewać ani tańczyć, kurcze na prawdę 5tyg ćwiczę z nimi piosenkę z instrumentami i nadal nie jest dopracowana tak jak bym chciała:confused:w tym roku robię inscenizację Rzepki Tuwima, nie lubię tego klepania wierszyków, lubię jak coś się dzieje:-pale serio, co 2 rodzic nie zdaje sobie sprawy ile z tym jest pracy:dry:sama słyszałam, jak w tamtym roku jedna babcia u Kuby w grupie mówiła, że co to za występ że 15 minut i nic specjalnego,a ona sobie specjalnie wolne wzięła:dry::confused:
Dorka dobrze, że z małym ok:tak:
 
reklama
hej
no i po wizycie
chłopaki na lekach
Tymi summamed czy cuś takiego przez 5 dni, a Igi bactrim przez 7 dni
nie ma młody zap oskrzeli ale zap krtani jak zwykle
a brat w sumie to samo ale łagodniej
nie wiem czy antybiot potrzebny ale już się nie upierałam
za tydzien chce jechac na roczek do dziadków bo tam w sumie wszyscy, to lepiej zeby byli zdrowi

Kic no pogoda dziś zkręcona
upał do południa, a później burzowo
kurcze muszę zadzwonić do pla bo może sama pouczyłabym go jakiegos wierszyka na dzień mamy;-)

dobra ide ogarniac kuchnię i spać bo sił dziś jakoś brak
 
Kic wszystkim nie dogodzisz...tez słyszałam takie hasła,ale ludzie po prostu powinni kiedyś na próbę przyjść:cool2:
Reniu zdrowia dla smyków; moje nieraz miały Sumammed ;-)

dzisiaj idziemy do szkoły z Oskarem na Dzień Otwarty :-D ja w sumie na pół godziny bo mam konsultacje...ale chociaż zobaczę jak jest w środku, bo to nowa szkoła :tak:
miłego dnia!
 
Kic nie przejmuj się - rób swoje i juz. Tak jak mówi Izabelka - wszystkim nie dogodzi. Ja podpytywałam Olgę, czy dzieciaki ćwiczą, mówią wierszyki, to widzę, że jest bardzo róznie. Niektóre ni hu hu i powtarzaja tylko za panią, ale przecież w końcu sie nauczą. A niemal codziennie ćwiczą do przedstawienia.
Izabelka, powodzenia na dniu otwartym, bo twój synio do mojego podobny z charakteru ;-)
Renia, zdrówka dla chłopaków. Miki summamed oczywiście przerabiał:sorry2:
 
Kasia pani dyrektor go poznała, ten się zawstydził i pani się zaśmiała, że jeszcze mu da spokój z zaczepianiem go i rozmowami :-) dzieci poszły z paniami oglądać szkołę, a rodzice mieli pokaz multimedialny i dyr opowiadała o szkole itd Oskar bardzo zadowolony, Wercia też-poszła z zerówkowiczami :-p z tą dziewczyną nie będzie problemu haha cała szczęśliwa, że pani jej powiedziała, że myslała, że ma 6 lat, bo tak ładnie rysuje :-D ogólnie dobre wrażenia :tak:
 
hej
hyba już późno a ja dopiero ogarnęłam kuchnię
jakaś generalka mnie wzięła i zeszło
jutro plan zrobienia błysku w łazience - za dużo szkła i przez to roboty jak w sali lustrzanej

do tego remont tarasu;-)
łażą, brudzą, depczą - oj lepiej gdybym gdzieś wyjechała ale dzieciarnia chora i siedzimy w tym galimatiasie
sama chciałam i mam;-) więc w sumie nie narzekam

Iza fajne takie dni otwarte

a tak na marginesie czy mamuśki podpisały listy za referendum????
trzeba jeszcze 200tyś podpisów więc czas na wielką mobilizację
polecam podejść na stronkę Strona główna | Rzecznik Rodziców i kilka formularzyków wydrukować, wypełnić zbierając podpisy wsród najbliższych;-)
jak nie my to kto?

kurcze Ewcię odpuściłam znowu
co za słaba silna wola
dobra czas na kąpiel i spanko
pewnie małe i tak nie pozwoli pospać;-) ale taki los;-)
dobrej nocki kobietki
 
dzień dobry mamusie, u nas pochmurno, ale że weekend tuż tuż to życzę miłego dnia i dużo słoneczka
slonce16_(www.e.gif
 

Załączniki

  • slonce16_(www.e.gif
    slonce16_(www.e.gif
    3,3 KB · Wyświetleń: 36
witam z rana
już po kawce
Iza u nas słonko i oby tak było cały dzień bo kończą mi taras

chłopcy dziś już lepiej
mniej kaszleli w nocy;-)
dobra spadam bo chłopaki już przyszli do tarasu
trzeba zagonić do roboty
 
Izabelka, jakbyś moje dzieciaki opisywała:-D:-D:-D To samo dokładnie o Oldze panie mówiły ;-) A Oski poszedł z paniami, dał sie namówić?
U nas też bardzo ciepło i słonecznie. I już się zastanawiam co będziemy po południu robić. Chociaż Olga cos kaszleć zaczęła :-/ Miki w poniedziałek ma testy skórne i mam nadzieję, że w końcu sie uda.
Byle do 15!
 
reklama
Witam!
Ja jeszcze w domu, ale zaraz wychodzę do p-la po Kubę i jego kolegę, w zamian mama kolegi odbierze mi Liwę i pójdziemy na plac zabaw:-p:-D
Ech pogoda u nas wyśmienita, byle we wtorek taka była, bo jedziemy na wycieczkę i modlę się żeby było ładnie:tak::-)

Renia ja podpisałam!oczywiście zwerbowałam wszystkich, których się dało:tak:
no i nie wiem czy czytałyście ale jest projekt, który zakłada, że mają iść we wrześniu 2014 dzieci z rocznika 2007 + dzieci z I-VI 2008, czyli np mój Kuba by się nie łapał:-)ale zobaczymy, mam nadzieję, że w ogóle 6 latki będą miały możliwość wyboru:tak:
Iza to tak jak u mnie:sorry:Kuba taki nieśmiały, a Liwa bardziej przebojowa:tak:
Kasia to trzymam kciuki, żeby testy wyszły ok:tak:


Wiem dziewczyny, że wszystkim nie dogodzę, ale ja własnie taka głupia jestem, że wszystkim się przejmuję i chcę żeby wszystko było idealnie - co przy maluchach jest wręcz nie możliwe:confused2:ale przełożyłam na 07.06 więc mam trochę czasu na przygotowanie moich dzieciaków:tak:
 
Do góry