Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.


O tak bojowe jesteście i ja mogłabym się przyłączyć do walczących z chrapaniem mężów, bo mojemu też zdarza się to dość często, ale zmiana pozycji zazwyczaj pomaga.Pięknie bojowe ostatnio jesteśmy....:-) Jak nie na szefów i firmy to na teściów to na mężów i ich chrapanie.... ;-)Oj, co się to dzieje, normalnie szok. :-)
A ja w ramach uspokojenia zapodałam sobie muzyczkę klasyczną i "Cztery pory roku" Vivaldiego.Zauważyłam ostatnio że mi brakuję takiej muzyki.... A jakoś nie zawsze byłam jej zwolennikiem. Zważywszy, że należę do ludzi ceniących sobie dobre mocne brzmienie. :-)














Może ma kogoś?. Jest tam z 3 chłopakami, którzy są kawalerami i nawet kiedyś mi się przyznał, że był w barze i jak nigdy nie interesowało go porno to teraz jak wrócił to miał 200 zdjęć gołych pań i do tego ogląda te świństwa w internecie. Oczywiście zapewnia mnie o swojej miłości itd. ale mi coś nie pasuje. W święta poszliśmy na disco i mnie po 2 godzinach bolał brzuch i chciałam iść do domu. Ja poszłam a on został. Wrócił z moim bratem i bratową zw takim stanie, że na krześle zasnął. A tak w ogóle możecie mi nie wierzyć ale NIGDY podkreślam NIGDY nie był o mnie zazdrosny.Ale się wyżaliłam. Rano mogłam przenosić chmury a teraz najchętniej b wyła bym do księżyca:-