reklama

Lipiec 2009

Temat na forum 'dzieci urodzone w lipcu'09' rozpoczęty przez waszka, 29 Październik 2008.

1. waszka

waszka Listopadowe mamy'07 Waszka

ups

Ostatnia edycja: 29 Październik 2008
  2. milgak

milgak Fanka BB :)

Wygląda, że będę następna ;-) Ale poczekam do wtorku do USG :-)

3. reklama
  4. rendes

rendes mama Amelki i Samuelka

Witam serdecznie i cieszę się że jest już miejsce gdzie mogę się zapisać:-)
    Jestem tu nowa i mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego forum?
    Jestem w piątym tygodniu ciąży z terminem na 5 lipiec,to moja trzecia ciąża i jak narazie jestem przerażona.
    Jestem szczęśliwą mamą 4-letniej Amelci(na którą czekałam 9 lat) i 2-letniego Samusia.

Pozdrawiam wszystkie mamy i ich pociechy

5. Kaśka74

Kaśka74 Fanka BB :)

Witam Was,
    To ja nieśmiało się dopiszę... Też mam już dwójkę. Jacusia 8,5 roku i Jasia 2,5 roku. Mam też Aniołka (15.10.07), dlatego tak nieśmiło się dopisuję....
    A mój termin jest taki sam jak Twój Rendes bo 5 lipiec.

Trzymam za nas kciuki.

6. kpjm

kpjm mama Jagódki i Szymonka

Ja też witam. Bywałam na tym forum dosyć często ale jako gość - teraz chciałabym dopisać się jako przyszła mama. Mam juz 6- letnia córeczkę, a teraz nareszcie spodziewam się drugiego dziecka. Podobnie jak moje poprzedniczki - termin na 5-6 lipca wiec to 5/6 tydzień. Pozdrawiam wszystkie oczekujące i trzymam za nas kciuki.:happy2::tak::-)

7. *Alicja*

*Alicja* Lipcowe mamy'09

Witam, ja się jeszcze boję na stałe do Was wpisać, bo @ powinna przyjść dopiero we wtorek (ale wyszły mi juz dwie kreseczki na dwóch testach :-) ) dzisiaj byłam zrobić betę, jak myślicie kiedy powinnam pójść do gina? pozdrawiam

8. Kaśka74

Kaśka74 Fanka BB :)

Ja poszłam dzień poterminie i było widać pęcherzyk 3mm. Może zadzwoń i zapytaj czy przychodzić czy coś już zobaczy. Ja tak zrobiłam.

9. kpjm

kpjm mama Jagódki i Szymonka

ja poszłam dokładnie w dzień @ bo zależało mi na zaswiadczeniu ciążowym i gin powiedział mi ze moje szczescie ma 3mm :)

10. reklama
  11. *Alicja*

*Alicja* Lipcowe mamy'09

Mam wyniki bety i jestem juz pewna mojej fasolki :-) dzownilam do gina i powiedzial, ze najlepiej zebym przyszla 7 dni po spodziewanej @. Tak tez zrobie :) Z kalkulatorka wyszedl mi termin na 15 lipca (ja jestem z 29 :-) )

12. betiinka

betiinka Lipcowe mamy'09

Ooo jest juz lipcowe.
    Ja dzisiaj trzy dni przed @ zrobilam test i wyszedl taki:

Staramy sie juz dobrze ponad rok i testow zrobilam juz bardzo duzo,ale nigdy nie widzialam 2 kresek.
    Martwi mnie tylko ze taka blada ta kreska,chcialabym juz cieszyc sie z fasolki,ale boje sie,ze sie rozczaruje.

Poleć forum