reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Cześć:) Czy mogłabym dostać zaproszenie do wątku prywatnego. Nie udzielam się za dużo ze względu na brak czasu. Ale czytam późnymi wieczorami Wasze wątki i dużo mi to pomaga.
 
Ja też mam cesarkę. Zaplanowaną na 18.07
Ja tez mam termin na 18.07 tylko ze u mnie na indukcję, nie cesarkę. Mój termin z usg to właśnie 18.07 i na ten właśnie dzień zostało moje wywołanie zaplanowane. Ciąża w UK, indukcja z powodu palenia w pierwszych tygodniach (niestety paliłam dopóki się nie dowiedzialam ze jestem w ciąży 😔). Pozdrawiam i życzę zdrówka wszystkim
 
Hejka dziewczyny, mam do Was pytanko :D od dawna mam zamiar stworzyć(co brzmi ładniej niż napisać🙂) książkę z historia moich dwóch porodów i niedługo trzeciego, a także bliskich mi osób i tych dalszych tez:) czy byłaby któraś z Was zainteresowana podzieleniem się(nawet anonimowo) swoimi własnymi przeżyciami z tego pięknego a zarazem jednego z najważniejszych dni? :) a nawet i emocjami, przeczuciami na dzień lub parę dni przed a także po porodzie :) dajcie znać na priv ✍️
 
reklama
Witam serdecznie Drogie Panie ☺️ rok temu urodziłam swojego drugiego synka i przez ten czas jak maluszek rósł i się rozwijał myślałam, co zrobić żeby nie musieć wracać na etat i zostawiać go w żłobku tak jak to zrobiliśmy ze starszym synkiem. W mojej głowie pojawiło się marzenie otwarcia sklepu internetowego z odzieżą dla dzieci i właśnie to marzenie się spełniło ☺️ jestem właścicielką miejsca gdzie można znaleźć ubranka dla mniejszych i większych Szkrabów. Narazie zaczynam, pojawiają się pierwsze posty sprzedażowe ale będę się starała sukcesywnie dodawać nowy asortyment. Może któraś z Was znajdzie chwilkę zajrzy na profil mojego sklepu, w który wkładam od samego początku swoje ❤️ Wszystkiego najpiękniejszego dla każdej z Was☀️

 
reklama
Do góry