reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

My już wróciłyśmy od lekarza Wiki ma zapalenie gardła i teraz siedzenie przymusowe w domku
Pozdrawiam wszystkie dwupaki biorę sie za obiad za godzinkę moje szczęście z pracy
 
reklama
beata1973 dziękuje za ciepłe słowa :tak:
dosia24 no z tyloma zaciśnietymi kciukami na pewno się uda :-)
coraz bardziej w to wierzę :tak:

a ja właśnie wróciłam z zakupów :-) miałam jecha tak towarzysko z koleżanką... a kupiłam elektronicznego darta :szok: rozmawialiśmy od jakiegoś czasu o tym z M i tak mnie dzisiaj naszło żeby mu niespodziankę zrobic:zawstydzona/y: Zadzwoniłam do niego (myślałam że by może mnie telefonicznie zabije;-)) ale bardzo się ucieszył...
teraz trza tylko ścianę zabezpieczy co by dziur nie porobi i zaczynamy zabawę :-p:-p:-p


pozdrawiam Was wszystkie z zimnego i mokrego Krakowa !!!
Pogłaskajcie brzuszki ode mnie :-)
 
Anetko - brzuchol pogłaskany - dziękuję w imieniu Szymonka ;-)
a Dart's to fajna sprawa - kiedys kupiłam bratu na prezent i zanim mu dałam to sama nieźle się pobawiłam - zupełnie nie wiem czemu on się tak nie bawi :baffled:

a ja dziś kibluję w domku bo mnie coś łamie - katar i gardziołko boli... chyba przez te przygody z akumulatorem wymarzłam:confused:
 
goteczka no ja już się nie mogę doczeka jak przyjdzie M i zawiesi darta na ścianie... bo mam ogromną ochotę pograc :-)

jako że urodziłam się w dzień sabatu czarownic odpędzam od Ciebie chorubsko...a kysz... ;-)
 
wielkie dzięki Anetko! zanim mąż powiesi tarczę to może gdzieś ją dobrze sobie ustaw:-) ja grałam właśnie na takiej 'prowizorce' i dało radę :-)
 
Hej, ja wpadłam tylko podpisać listę obecności. Kiepsko się dziś czuję. Głowa mnie boli, zimno mi strasznie. Mam nadzieję, że to tylko z niewyspania.
 
Dzień dobry!!!

Witam się po kilkudniowej przerwie. Sorry, ale nie miałam weny na siedzenie przy kompie, w ogóle jakoś w tej ciązy cięzko mi się przekonać do kompa, ale cóż.
Dziś dołączam się do bolących głów, straszny dzień po okropnej nocy,miałam jakiś koszmar.:no:

Agorana widzę, że zdecydowałaś się na wcześniejsze zwolnienie, niech Ci służy jak najlepiej :-)

Słonce zdrówka dla Wiki życzę.

Beata bardzo współczuję, trzymaj się ciepło.

Witam sie i ja.
Anetka to trzymamy kciuki. za tyle zacisnietych kciuków i to podwójnie po prostu musi sie udac.
Anetka ja też się dołączam.
 
Mąż dłużej w pracy Wiki spi niech spi chociaż nie jest marudna a mnie sie zachcialo kawy tylko nie ma kto mi zrobic:-):-) juz nawet pachnie;-);-);-)
 
reklama
Witam się dość późno. Pojechałam rano z koleżanką na zakupy a potem do jej mamy i tak jakoś zeszło. Kupiłam sobie rzodkiewkę także dzisiaj będę robić wiosenne kanapki. W sumie kupiłam tylko zasłony ale nawet nie wiem jeszcze gdzie je zawieszę, bo nawet nie mam własnego pokoju no ale nie mogłam się oprzeć. Zmykam później się odezwę, bo zmykam do siostry. Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzidziusie.
 
Do góry