reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

ja bede miala robione USG ("położnicze") w 23 tyg, czyli chyba norma jest pomiedzy 20 a 24 gdzies tak slyszalam, ale nie jestem pewna na 100% :-)
Dziękuje za gratulacje, alez sie ciesze, nie moge przestac o nim myslec :-) tym bardziej, ze jak tylko weszlismy do lekarza to zaczal fikolki robic w brzusiu i go tak mocno poczulam i teraz co chwilka tez przypomina o sobie :-)
 
reklama
a no wlasnie. ja chyba zrobie tak samo. ewentualnie jezeli cos nie tak wyjdzie na usg polówkowym to wtedy wczesniej sie wybiore. za duzy klopot mam z tym calym usg a juz na wiosne latwiej bedzie nam sie zebrac. dzieki za info dziewczynki
 
Dobra Kobietki ja spadam.:tak:

Mąż poleciał do teściów bo jakiś alarm podnieśli - ponoć psa chcą uspać bo skoczył do nich z zębami!!:szok::no: Jak wróci to się dowiem o co chodzi.
A ja zamiast gotować to siedzę na BB.;-)

Miłego i spokojnego popołudnia życzę. Papatki:-):-):-)
 
dzieki Iwon, czyli jeszcze mam sporo czasu i nie mam jak na razie czym sie martwic.
zrobilam sobie dzis na obiadek pomidorówke i juz zjadlam talerzyk. mojej dzidzi chyba tez smakowala bo jakos ja dzis czesciej czuje. a rano jeszcze sie martwilam ze jej nie czuje. a tu taka niespodzianka milutka...
zadzwonilam do meza i mowie mu ze jego dzidzia dzisiaj strasznie fika a on mnie nie uslyszal i pyta sie skad wiem ze sika???
 
Witam :)
Ja niestety również należe do tych które będą poszukiwały pracy :baffled: Ale nic to nie my pierwsze i nie ostatnie.
Mój synek ostatnio fika niesamowicie, chyba będę miała rozbrykanego malucha ;-)
 
Dzień dobry Mamusie!
Dziś też tylko na chwilkę przysiądę, kręgosłup troszkę mniej boli, ale jednak.

Dosia, Matylda, Kleo, Iwon, Kasiurek, Milenaaa wierzę w to, że jak skończą nam się urlopy to już będzie po kryzysie i spokojnie znajdziecie wymarzoną pracę.:-)

AsiaJan trzymaj się kochana i podpisuje się pod słowami Kochanuś.

Alicja jeszcze raz gratuluje synka.

Dosia słyszałam że usg 3D najlepiej zrobić do 25 tygodnia, i ja w poprzedniej ciąży tak zrobiłam, dziecko nie jest jeszcze tak duże by nie mieściło się na monitorze.

Dziękuję dziewczyny za ciepłe słowa i życzę wszystkim miłego dnia :-D
 
No to jeszcze, tak żeby wkupić się w Wasze grono napisze (szczególnie tych które nasłuchały się o strasznych i długich porodach), że żona mojego szwagra(skomplikowanie brzmi;-)) urodziła sobie w sobotę bliźniaczki w ....... uwaga................ 2 godzinki (całość ze skurczami itd.) :szok:Czyli nie musi być tak strasznie :-)
 
Ja w końcu doczekam się upragnionej mizerii z ziemniaczkami i ze schaboszczakiem. Jutro post to dziś trzeba szaleć ale mój ojciec twierdzi, ze kobiet w ciąży nie obowiązuję no ale ja sama chce:-):-):-):-) Rundka na rowerze wykonana jeszcze raz będę jechać. Jakoś na tym rowerze się odstresowuję. Zmykam obiad robić, bo głodzilla mi doskwiera. A wczoraj moja córka miała kolkę i to konkretną:-):-):-)
 
reklama
Asiu widze, ze mamy identyczne zachcianki, rozmawiałam dzisiaj z koleżanką i mówiłam jej, że mam własnie ochote na schabowego, ziemniaczki (najchetniej mlode) i mizerie mniami :-)
 
Do góry