reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Dzien dobry :-)

Normalnie jestem z Was dumna, sobota rano a tu jest co czytac! :-) Mysmy dopiero godzinke temu wstali, malego udalo sie jakos utulic w naszym lozku (bo tak to chcial juz o 4 sie bawic) i spalismy do 8:45, bajka :-)

dziulllaaa ja tez tak ubieram ;-) Przynajmniej maly zaraz nie ma rajstopek w kolanach, jak to przy moim wiercipietku zawsze bywalo :-)

dmuchawcu jak tam po badaniach? Daj znac bo znowu nam Ciebie brakuje...

AsiaJan pewnie ze cie pamietamy, tylko ty nas pewnie mniej, bo wtedy jak ty pisalas to wiele z nas bylo na etapie niesmialego podczytywania :-D

Agnieszka dzieki za pomysl z zalogowaniem sie na immobilenscout24, przedtem sama przeszukiwalam w poszukiwaniu nowosci, teraz czasu nie trace :tak:

Ciag dalszy kiedys nastapi, musze leciec wiec milej niedzieli :-)
 
Jeju ale jestem nie wyspana.
Mój ututłany ma maxa wrócił także przed furtka wpadł w śnieg. Ja skromnie jedno piwko i dobrze zrobiłam, bo moje dziecko o 3 było wyspane.

Beata kupuj firanki. Ja to jestem tak, ze jak bym mogła to bym co tydzień kupowała.

Kurde zadyme mam. Hanula mi się rozbeczala
 
Witam kobietki , ja też znowu nie wyspana , Maks katar dostał i taka operę w nocy urządził ,że aż sąsiadom współczuję, Zasnął w końcu na mnie, ja za to musiałam ułożyć sobie poduszki na pół siedząco i tak całą nockę musiałam wytrwać, praktycznie co chwilkę huśtając małym! No ale dzisiaj mamy nowy dzień i nawet słoneczko wyszło więc humorek lepszy!

Obiad jemy na szczęście u teściowej bo ja chyba miałabym wszystko poprzepalane!

Pozdrawiam wszystkie mamuśki i życzę miłej niedzieli!
 
Niuta- kiedys pisalas,że dajesz swojemu małemu bakusie, i moj M mówi do mnie,że mam Kacprowi też kupywac zeby był taki jak Maksiu, on za kazdym razem jak jestem na baby boom pyta czy nie ma przypadkiem nowych zdjec Maksia, bo on jest taki zdolny, ale widze,ze tez nerwus jak Kacper :-p
u mnie tez noc nie zbyt przez te okropne zęby juz tak dlugo mu wychodzą i wyjść nie mogą a maly się meczy i wszystkie choroby przez to lapie.
p.s dodawaj wiecej zdjec Maksia,caly czas mialam Ci to powiedziec i zawsze zapominam,

Beata- ja uzywam programu photoscape jest wersja po polsku i jest bardzo latwy w obsłudze.
 
A Moja nie ma jeszcze ząbków.
Zaczęłam jej podawać więcej gotowych pokarmów. 3 posiłki ma już gotowe a reszta to cyc na żądanie. Musiałam jej wprowadzić więcej bo waży tylko 6 kg. Wprawdzie osiągnęła swoje minimum bo podwoiła wagę z urodzenia do pół roku, ale w ostatnim miesiącu przybrała zaledwie 300gram. Ogólnie jest drobniutka bo jeszcze się wciska w rozmiar 62, ale 68 tez są idealne. I wyglada na 4 miecy a nie na6. Czasem myślę czy wszystko z nią ok ale wiem że DMUCHAWIEC też ma takiego maluszka co dopiero wszedł 68.
 
Witam.
Willsonka u nas zębów też brak, ale się nie przejmuję. Ja miałam jak skończyłam rok.
Włosków też prawie nic i rozmiar 68 nosimy, no niektóre 62 i 74 wiadomo jak to z rozmiarówką. Tak więc nie przejmuj się:-)

Nic mi się nie chce...................................
 
adddaaa i inne kobitki, jak Wy robicie te kolaże ze zdjęć na nk????

Beata ja uzywam Wondershare Photo Collage Studio.
Dla mnie-amatorki jest w tej chwili idealny :)

My tez zabkow nie mamy. Ciekawe kiedy wyjda... bo maly maruuudny ten tydzien straaasznie... tylko 'y' 'yy' yyy'. Po takim calym dniu 'yyyy'owania' zaczyna mnie draznic... :sorry2: slyszalam, ze lepiej dla zabkow jak pozniej wychodza...
JA tam specjalnie na zabki nie czekam... Oby tylko to marudzenie sie skonczylo.

Justka jeszcze dwa miesiace i bedzie cudnie. Nadejdzie wiosna, wszystko nabierze innych barw i Ty bedziesz radosniejsza i spokojniejsza. Zobaczysz :tak: Glowka w gore ;-)

Annie kiedys podpatrzylam od kuzynki te bodziaki na rajstopki, bo sama chyba bym nie wpadla :cool2: a to wyjscie wydaje mi sie bardzo praktyczne :tak::-)

Bylam dzis w Selgrosie. Chcialam kupic mleko Bebilon AR 2, ale nie dostalam. Zadzwonilam tez do apteki i powiedziano mi, ze nie maja i nigdy nie mieli tego mleka [2]. :eek:
Zatem jutro wybieram sie do pediatry, zeby powiedziala jakie mleko malemu mam podawac. Cos mi sie wydaje, ze jak przejdziemy na normalne [niezageszczone] to znow temat potwornego ulewania wroci. :confused:

Milej niedzieli!
 
I'm back!!!!!
Przetłumaczone, ponapisywane, po chrzcinach i w ogóle wszytsko już po, w koncu znajdę czas na bb. Narazie jeszcze Was nie nadrobiłam, bo jak zwykle jak mnie nie ma , to ruch jak diabli na forum , Napisze co u nas,
Byliśmy w pt na szczepieniu i mały ma 78 cm i 8,5 kg, a wg mojej wagi 9,5 co dla mnie jest dobra nowina, bo znaczy ze mniej waze :-)
U kardiologa tez ok, szmerów juz nie ma, !!!!! Jeszcze tylko kontrolne usg serduszka za 3 m-ce i koniec z poradnia kardiologiczna,
pani doktro powiedziała,że te krosteczki na policzkach, to na trądzik wyglada, na pewno nie na alergie pokarmowa, i mam z nim isc do dermatologa. Nastepne szczepienie w sierpniu dopiero, hurrrra
Na chrzcinach wczoraj było ok. Tylko sie na mojego M. wkurzyłam, bo w domu nawijałam, mu zebysmy o 22 sie zabrali do domu, bo maly w koncu o normalnych godzinach nam zasypiał, a l e on miał tyle do obgadania, ze wyladowalismy w domu o 1 w nocy, wrrrrrr. jak małęmy sie znowu spanie rozreguluje, to on bedzie go po nocach usypiał.
U nas zabków nie ma, choc p. doktor mówiła,ze lada dzien powinny wyjsc.
lece poczytac co u Was
MIŁEJ NIEDZIELI
 
reklama
willsonka, moja Jula waży 6460 i ma 65cm, wchodzi w 62, 68. Jest drobna i nikt jej nie daje tyle ile ma faktycznie, a za 6 dni skonczy 6 mcy.
mamy słodkie filigranowe dzieciaczki:-D

dzięki za nazwy programów, ściągnę któryś i spróbuję, może mi coś fajnego wyjdzie:-)

Jula cały dzień wkurzająca. Jęczy i marudzu, chce na ręce, ale na nich też marudzi. Spała do 10:30, potem od 12:30-15, teraz zjadła i marudzi. To jej yyyyyyyyyyyy doprowadza mnie do szału:wściekła/y: Nie wiem czy to ząbki czy nie , czy taki głupi etap jakiś przechodzi. Dziąsełka ma normalne, więc już sama nie wiem, a marudna jest ok 5 dni. Do tego wciąż wodniste, śluzowate kupki. Odstawiłam jej dziś soczki, bo może to po nich już głupia normalnie jestem

M na wykładach do 19, a my same w domku. Na spacer na pewno nie pojdziemy bo choc jest -5, to wiatr tak silny wieje że potęguje temp chyba do -12 brrrrrrrrrrrr

Zmykam, bo mała robi aferę. Papa do później, miłej niedzieli kobitki:-)
 
Do góry