reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

wszystkiego najlepsiejszego dla naszych 6 msc bobasów!!! Andrzejka, Alicji i Juleczki!!!
hmm moja mala poprostu sie zajmuje soba za dnia jak widze ze jest spiaca a jest za wczesnie to ja troszke pomecze :p bawimy sie i nosze ja udaje samolocika :D no i potem spi tak z godzinke czasami dluzej czasami 1 raz czasami 2 razy dziennie zalezy ktora jest godzina no i jak widze ze jest spiaca a za wczesnie na nocne spanie pomecze jeszcze ja troszke zabawa choc sie cieszy :) i spi do rana mala dzis padla za 20 szósta :p musze sie pochwalic
 
reklama
Niech ten M wraca. Andrzej nie chce spać. Od 6 marudzi i do tej pory nie zasnął. Już go zostawiłam i wyszłam z pokoju, ale słyszę jęki i rzucanie grzechotkami.
Wróciłam do domu, ze względu na Andrzeja, żeby spał w swoim łóżeczku, ale jutro rano jak tylko Andrzej wstanie to wybywam do mamy.
Idę pomalować paznokcie i idę spać. Dobranoc.
 
ja jeszcze mam chwilkę to pierwsze co bb, czekam na M,kąpie się a potem pooglądamy jakis filmik
Michaś zawsze zasypiał koło 22 a od ponad tygodnia zasypia o 20-20.30, bardzo się cieszę bo trochę męczące było to siedzenie z nim do 22, no i zasypia już zupełnie sam,zero rączek i kołysania:-)

feeee nażarłam się tostami,ale miałam takiego smaka bo dawno nie było to wpałaszowałam ile się dało:-p

agatka a to niedaleko masz do mamy jak wróciliscie na noc?
sylwia super jak mała prześpi całą noc,Mchaś dalej wstaje ze dwa razy,czasem ale rzadko raz tylko,ale szybko pocyca i dalej śpi
tiffi miałam właśnie Ciebie pytać czy Twoja niunia dalej chodzi spać o 24 czy już się nauczyła wcześniej?

oki wrócił
dobranoc
 
Hej,
Właśnie obejrzałam film jakiś, ale chyba Hanię rzeczywiście coś bierze, w nocy miała katar, w dzień nic nie było widać, ale jak ją położyliśmy o 20 to już 3 razy się przebudzała z płaczem, mam wrażenie, że gardło ją boli:-( i katar też ma

Dzisiaj siedziałyśmy cały dzień w domciu, M pojechał po choinkę i na zakupy, jutro chyba też nigdzie nie wychodzę....

Mam jakiegoś doła dzisiaj, w sumie nie wiem dlaczego. Ja chyba jak któraś z młodych zaczyna chorować to zawsze tak mam.

Anetka, noce ok generalnie, 2 razy na cyca się budzi, ale czasem też się budzi na smoka po prostu. Dzisiaj ze względu na infekcję pewnie będzie gorzej.

SupciO, moja w dzień identycznie śpi, max 45 minut. Co gorsza ja widzę, że nie jest wyspana, ale i tak się przebudza. Strasznie mnie to denerwuje - niech śpi raz a porządnie.
 
czesc dziewczynki :-)
melduje ze zyjemy.ale ciezko jest okrutnie. Stasinek ma zapalenie oskrzeli od poltora tygodnia i zastrzyki z antybiotykiem bierze.zarazil sie od mojej siory synka ktory ma zapalenie pluc.bylismy u nich na Mikolaja i siora nie powiedziala mi ze Kuba kaszle-tak to bym tam na bank nie jechala.a nastepnego dnia zadzwonila ze maly ma zapalenie pluc wlasnie.troche mam do niej zal bo w koncu Stasik to 5 miesieczne niemowle i powinna byc bardziej odpowiedzialna-jest sama matka 3 lata.no ale stalo sie...:-(koniec koncow-moje dziecko parokrotnie kichnelo mi prosto w twarz i ja tez chora.ostatnio w ogole ma jakis dziwny nawyk ze jak beka to sie odwraca ustami do mnie i beka mi prosto w twarz:szok::-D i w ogole sie straszny przytulasek zrobil....ciagle na mnie wisi i mnie przytula i obejmuje jak maly koala.przez ta jego chorobe bardzo go rozpieszczalam-nawet ne kwiknal bo mama non stop przy nim i skutek taki ze teraz uziemiona jestem.
poprawilo sie natomiast u nas ze spaniem-to chyba po tym zelazie-juz sa efekty-maly spi pare razy w ciagu dnia-stale pory ma:8,10,12-13,15,18.i tak po godz minimum.tyle ze przewaznie zasypia na cycu-czasem 2 mlasniecia i spi ale sie odlozyc rzadko daje. ale pracujemy nad tym.
kupy tez sie poprawily i ulewanie...klade to na karb probiotyku/jabluszka-jezeli chodzi o kupy-sa 2-3 razy dziennie konkretne i dziecko od razu spokojniejsze.a ulewanie droga eliminacji sama doszlam do tego ze to od nabialu-niestety nie moge jesc w dzien.do tej pory jogurt na sniadanie i potem caly dzien masakra.teraz juz luz odkad odstawilam.kumpela mi podpowiedziala.nie ma szans zeby was nadrobic ale mam nadzieje ze wszystko u was ok :-)
 
Sylwia - dziękuję za Twój opis porodu. Współczuję przejść, tym bardziej cieszę się, że z córeczką wszystko dobrze. Mam nadzieję, że i Twoje zdrówko się poprawiło. Ehhh bidulko jesteś silna, tulam wirtualnie ;-)
 
Mysza1984 dziekuje narazie czuje sie dobrze choc mialam operacje 9 wrzesnia i rana po operacyjna mnie boli moze tak bolec przez pol roku minimum nie pownnaam malej dzwigac ale musze samo sie nic nie zrobi.
 
No ja już na nogach, bo moje dziecię nie śpi. Nawet się nie mogę na nią gniewać, bo wysyła uśmiechy z łóżeczka, to jak tu się złościć.
Louise- a u Was co takie choróbska się czają. Zdrówka Wam życzę. Moja przytulać się nie chce. Liczę, że jeszcze przyjdzie czas tulenia ;-)
Agatka- no oby u Was się nic nie rozkręciło i dzieciaczki były zdrowe. Ja to raz się budzę zakatarzona, na drugi dzień jest ok i tak w kółko.
Anetka- ale mi zrobiłaś smaka na tosty :-) Moja zasypia już o 18 :-D
Sylwia- w dzień, żeby mała zasnęła, też trzeba się nagimnastykować. Jak już jest bardzo padnięta, pomaga cyc. Ale już nie raz się nakołysałam, naśpiewałam Niuśka zasnęła i wstała wyspana po 20 min :-D
Supcio - takie małe kółka nie zawsze sobie radzą na śniegu. A najgorzej jak jest taka rozbita breja. Wiem, co piszę. Ja miałam małe kółka tylko z przodu i spacer to była udręka. Ile się namocowałam, żeby przepchać ten wózek. Po śniegu sunął, no ale nie wszędzie jest ładnie ubity śnieg. Nawet blokada przednich nic nie dawała. Wymieniłam na pompowanego czterokołowca i normalnie teraz fruwamy. Jedną ręką operuję :-D Nina też się ostatnio w nocy często wybudza. Ciągle wkłada ręce do buzi. Ale to już nie jedną, ale dwie tam zmieści. Mam nadzieję, że te zęby wyjdą szybko i wrócimy do pięknych nocek.

Ja muszę dziś dokupić prezenty. Normalnie mi się nie chce z domu ruszać, ale wczoraj byłam tylko wieczorem w sklepie a w ciągu dnia chodziłam jak zombi. Coś mój słodziak posmutniał. Idę go wycałować ;-)
 
mysza1984 tez mialam problemy kolysae spiewanie wozek co to nie bylo ale teraz wiem ze jak ja wymecze to jest dobrze bo wtdy wie do czego służy zamykanie oczek do spania :p
 
reklama
hej!
ja tak szybciutko, bo mała kima
a więc mamy drugiego zęba matko jak to ją męczyło...masakra, mam nadzieję, ze teraz będzie troszkę przerwy do następnego ząbka...żeby mała odpoczęła no i my...dziś znów sama walczę, bo M ma zajęcia <na podyplomówce> upiekłam placek rano- zobaczymy jaki będzie- nazwa mnie skusiła "sernik bez sera:-D" i nie wiem co na obiad zrobić...
louisie zdrówka dla Staśka!!!!!!!!!!!!!!i dla ciebie!
Agatka u nas też katar na topie, jednak liczę na to, ze to od ząbków, oby i u was nie było to nic poważnego.

i spóźnione życzenia dla naszych pólroczniaków!!!!!!!!!!
kurde musze spadać, resztę nadrobię później
 
Do góry