reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

hejka:-)

w ramach tresury i zmiany nawyków mojej psinki postanowiłam zakupić dla niej nowe legowisko, w zw z tym wyruszyłyśmy na spacer z Lilą, a że tam, gdzie miałam zamiar kupić była kicha, to spacer zmienił się w megaspacer i narobiłyśmy chyba z 10km:szok: nogi mi wchodzą do doopy, ale psie wyrko zakupione-nawet pies już je zasiedlił, dziecię wyspane po spacerze, a ja zalegam:-)
pusto tutaj, zakładam że szaleją wszystkie w kuchni, ewentualnie na przedświątecznym shopingu:-D

louise zdrówka dla Stasina, taki czas teraz kijowy z tymi choróbskami
atabe gratki dla dwuzębnej Dżagody:-D
Mysza moja dzisiaj o 7 wstała i nie chciała dosypiać, ale położyłam w wyrku między nami, pogadała i z nudów uderzyła w kimonko:-)
 
reklama
aneta mam 5 km do mamy.
Noc dla odmiany super. Spał od 20.30 do 5.00. Tylko ten sen miał taki nie spokojny. Do godziny 23.30 kręcił główką raz na lewo raz na prawo. Zostawiłam włączoną lampkę na noc. Potem zasnęłam i nie wiem jak dalej było.
Cały dzień spędziliśmy u mamy. Byłam z Andrzejem na spacerze. I tak zleciał dzień. Teraz ściągam pokarm i czekamy na M. Ma przywieźć oscypki:-).
Mysza a Ty polecisz jak w Londynie lotniska pozamykane?
 
ja lecę do Dublina ;-) Póki co lotnisko otwarte :-D
łooo Jesssssssssuuu gdzie Was wywiało ?


---------------------------------------------------------------------

DZIEŃ DOBRY !!! Z KIM JA MAM TU PISAĆ ?? HELLOŁŁŁŁŁŁŁ
:-D
 
Ostatnia edycja:
Atabe mój też pije po 90-120ml mm 2-3 razy dziennie i oprócz tego cyc. Też się zastanawiam czy nie za mało. Gratulacje 2 ząbka :-)
Tiffi podzieiwam za zapał do pakowania i przewożenia . Pewnie już na swoim jeteście. Powodzenia.
Magdzia super z tym Mikołajem :-D
Agatka mój M jak był chory to musiał spać w innym pokoju i Michałek też nie chciał spać . Solidarność plemników rządzi ;-)
Louise Zdrówka dla Stasia. Ja miałam taką sytuację na początku że moja siostra odwiedziła nas po 2 tyg po porodzie z 2 córkami (3i4 lata) i na drugi dzien okazało się że młodsza ma szkarlatynę. Bałam się jak cholera ale na szczęście Mały nie zaraził się.
Mysza a Tobie życzę aby pogoda się unormowała.

Moje dziecko już się naspało.
 
hej dziewczynki,

U nas katar daje się we znaki całej rodzinie, szczególnie w nocy.

Ja do tego przeziębienia dodatkowo odczuwam pęcherz i pierwszą połowę nocy Hania marudziła z powodu kataru, a drugą (jak wreszcie zasnęła snem kamiennym) to ja się z pęcherzem męczyłam i już od 5 siedziałam przy kompie, a mogłabym razem z Hanią pospać do 8, buuuuuuu

Nie wiem jak Wy, ale ja w tym roku wyjątkowo nie czuję Świąt, rzadko mi się to zdarza, ale właśnie teraz tak mam.
 
reklama
ja też nie czuję świat, nawet choinki nie mamy....i nic ze świątecznych potraw jeść nie mogę poza pyrami.................buuuuuuuuuuuu
 
Do góry