reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamusie 2010

reklama
hej

wybaczcie długą nieobecność:sorry2:
praca, praca i dom, do tego przeziębienie małej i jej brak apetytu...
i brak weny i czasu na bb....

zaglądałam, podczytywałam, ale sił pisać nie miałam...
widzę, że eijf na główny się przeniosła...

rzeczywiście chyba nie ma sensu ciągnąć wątku...Mało nas tu i rzadko piszemy.

Mam nadzieję, że u Was ok:-)
3 majcie się ciepło.

Nie wiem, czy będę pisać na głównym...w tej chwili próbuję się odnaleźć w pracy i pogodzić to z zajmowaniem się małą, że jakoś nie mam czasu i sił na cokolwiek...
 
Joaszka bedzie dobrze, dzielna kobietka jestes:) Ale zapewne trzeba sie dotrzec! Znalazlas jakas opieke dla malej?
Zagladaj do nas, tu czy na glowny!
 
joaszka-mnie tu bylo bardzo milo z wami bo przynajmniej latwo bylo sie polapac kto jest kto i w sumie wszystkie zaczynalysmy od poczatku ale rzeczywiscie jest tak ze jedna ma czasem wiecej czasu a druga mniej.kiedy ja mam go wiecej to lubie sobie pogadac a tu nie bylo z kim:( naprawde mi przykro ale rozumiem ze jestes zaganiana.
 
Do góry