reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki "Regionalnie":)

Witam pierwszą Dolnoślązaczkę:-)
Ja jestem z Wrocławia:) Zastanawiam się nad Trzebnicą. A dlaczego nie byłaś zadowolaoa z Brochowa??
 
reklama
pozwole sie wtracic dziewczeta-jako moderator, ;-) ze padal juz propozycja i utworzono watek mam lipcowek z innego regiony PL...i spotkalo sie to z dezaprobata...tzn. jest na forum bb utworzony watek regionalny

Fora regionalne - Forum BabyBoom

a tu na lipcowkach moze nie rozdrabniajmy sie, az tak- bo powstanie balagan?...
z doswiadczenia wiem, ze po kilku postach tego typu watek zostanie zapomniany...

Ewentualnie, jak Wam bardzo zalezy moze polacze oba watki mam lipcowek ze Slaska i z Dolnego Slaska w jeden...np. pt. Lipcowki - regionalnie:-)?
co Wy na to?



ja jestem z Dolnego Slaska- rodzilam w Feminie w Lubinie...;-):tak:
 
no wiec...:-) ja mieszkam blisko Wroclawia(tam tez studiowalam) a rodzilam w Feminie w Lubinie-Polecam, aczykolwiek moj gin dr. Nowacki juz tam od maja tego roku nie pracuje- ponoc otworzyl prywatny gabinet...wiec ja teraz -skoro od 3 l. mieszkam w Uk - postanowilam rodzic tu.
Z Feminy bylam baardzo zadowolona!!! super opieka, wszystko po prostu cacy...teraz boje sie troche bardziej...ale coz..trzeba zaufac innym lekarzom:sorry:
Kiedys zamierzam wrocic na moj Dolny Slask!!!(konczymy budowe domu)
 
Wita się kolejna Dolnoślązaczka:) ja jestem z okolic Świdnicy, a rodziłam w Świebodzicach, więc zbytnio wam nie pomogę.
 
reklama
Do góry