Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Śpię jaj do tej pory tylko nie na brzuchu...z poduszka między nogami...jejku zasypiam..taki mi spada cisnienie ze szok!!!!Wy tez takie senne jestescie? A jak Wy spicie? Tylko na jednym boku ? Z poduszkami?
jejku zasypiam..taki mi spada cisnienie ze szok!!!!Wy tez takie senne jestescie? A jak Wy spicie? Tylko na jednym boku ? Z poduszkami?
Słuchajcie teściowa mnie spytała co bym chciała dla Maji jak się urodzi :O a ja mam wszystko po Martynce- lezaczek, matę, ubranka... macie jakieś pomysły na wiekszy prezent dla noworodka?
jejku zasypiam..taki mi spada cisnienie ze szok!!!!Wy tez takie senne jestescie? A jak Wy spicie? Tylko na jednym boku ? Z poduszkami?
Lucky a jakie masz wyniki?
spokojnie...poloz sie i wlacz sobie muzyke np Mozartaja wczoraj tak mialam zawsze malutka szaleje a wczoraj moz emnie kopnela 2 x wiec wlaczylam jej Mozarta ale zaczela fikac
Ostatnio tylko nie moge sie wyspac bo w nocy sie budze 1 x na siku pozniej zasypiam i nagle sie orientuje, ze spie na wznak...i zaraz sie przekręcam na lewy bok...ale juz czasami mam dosc spania na lewym boku...i szaleje z poduszkami a to pod plecy daje a to pod brzuszek...
Hej dziewczynyod jakiegoś czasu czytam Wasze forum
Postanowiłam sie dołączyć
Termin 31.07 wiec ledwo łapiemy sie na lipiec ale wiadomo jak bedzie miała ochotę wtedy pojawi sie na świecie
Córeczka Liliana [emoji173]️
Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Mój lekarz powiedział,że pare dni przed badaniem warto podjadać słodkie, nawet jak się nie jest zwolennikiem bo inaczej w trakcie badania robi się sztuczny skok cukru, tzn on tak czy tak będzie ale może wpłynąc na wynik tzw szok organizmudzień dobryale dzisiaj dzien mam zalatany od rana cos a to pranie a to szybko do biura a to spotkanie..ojejj..a juz po 11
no czas leci niesamowicie
Pogoda super cooo słoneczko...wszystko sie juz zieleni chyba w piatek posadzę kwiatki..chyba mrozów juz nie bedzie
A w weekend grillll czas zaczacSłuchajcie właśnie wy sie jakoś przygotowywałyście do badania na glukozę? Tzn dzień wcześniej jadłyście lekko ...?
Agula właśnie bo ja też będę mieć zmienione nazwisko. jak to robisz? jedziesz bezpośrednio do zus czy do miejsca pracy i oni zgłaszają cie z nowym nazwiskiem? 3 dni po ślubie mam wizyte i kończy mi się l4 i mam na nowe nazwisko wziąć czy stare bo ani aktu malzenstwa jeszcze nie będę mieć ani nowego dowodu. ktoś cos wie ?