Julka89.89
Cudzie trwaj..
BasiaJulia ja mam robione usg na kazdej wizycie ale jak bylam ogladac szpital w ktorym mam rodzic to kazali mi przyjeżdżać, tym bardziej ze mały ma owinieta pepowine wokol szyi.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Jasne, takiego maluszka trzeba kontrolować. Dlatego masz wskazanie do cc?BasiaJulia ja mam robione usg na kazdej wizycie ale jak bylam ogladac szpital w ktorym mam rodzic to kazali mi przyjeżdżać, tym bardziej ze mały ma owinieta pepowine wokol szyi.
Tak, ale jakby mnie teraz bralo to pewnie musialabym rodzic sn.. boje sie tego ktgJasne, takiego maluszka trzeba kontrolować. Dlatego masz wskazanie do cc?
Nie martw się, na pewno wszystko ok będzie, np. syn mojej przyjaciółki często "udawał" podczas ktg, że go nie ma i mało się ruszałTak, ale jakby mnie teraz bralo to pewnie musialabym rodzic sn.. boje sie tego ktg