reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Łojej... skok mamy na pewno.. dziś mial 2 drzemki w sumei może 2h było snu przez cały dzień.. a tak to tylko wielkie oczy i przeplatanka płaczu, marudzenia i wymuszania zabawy na mnie :/
 
reklama
Cześć dziewczyny :) najpierw Wam wrzuce to od aminki:
Kochane,
w tej chwili są 2 testy i 2 konkursy na forum, może będą chciały w nich wziąć udział dziewczyny, a może wy sameattachFull780298 Proszę dajcie im znać:
Konkursy:
Do wygrania wózek STOKKE - https://www.babyboom.pl/rodzina/konk...graj_wozek_stokker_trailztm_grey_melange.html
Do wygrania jest jeden z 30 zestawów kosmetyków DOVE - https://www.babyboom.pl/rodzina/konkursy/konkurs_jestesmy_piekne.html
Do testów: 15 termoforów z pestek wiśni MediPartners
https://www.babyboom.pl/testy/test_termoforow_medipartners.html
Do testów 300 zestawów kosmetyków do włosów DOVE - https://www.babyboom.pl/testy/przetestuj_linie_kosmetykow_do_wlosow_dove_intensive_repair.html

Zależy mi , żeby nasze babyboomowe mamusie brały udział w aktywnościach, a zwłaszcza w testach.
dzięki wielkie
Ania Ślusarczyk upload_2016-10-27_19-16-36.png upload_2016-10-27_19-16-36.png
 

Załączniki

  • upload_2016-10-27_19-16-36.png
    upload_2016-10-27_19-16-36.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 30
a teraz odpiszę to co zapamiętałam, że mam napisać po poczytaniu Was:)paula dobro, ja też już nie raz zostałam pominięta w odpowiedziach na moje pytania ale albo je powtarzam, albo machnę łapką na to, stwierdzam wtedy, że albo był natłok wątków albo zwyczajnie nikt nie miał nic do powiedzenia w każdym bądź razie nie uważam tego za jakąś celowość;)
propo męża, mamy baaardzo mało czasu dla siebie i jak go mamy to też taki jakiś nijaki, ale bęzie lepiej jak maluszek podrośnie i zaczniemy lepiej sypiać i Wam to dziewczyny też obiecuje, w sensie że będzie i u Was inaczej:)
Nasz Malutki też z naimi w pokoju bo mi już brakło pomieszczeń na dzieci :D ale się dobudowujemy, szczęście mam taką możliwość i powolutku się doczeka, ale jeszcze nei w najblizszej przyszłości.
Albumik dla małęgo chciałabym taki bez kościelnych i biblijnych sentencji i nie mogę trafić :(
Jedzonko też będę wprowadzać po 4 miesiącu, i najpierw kaszki, kleiki później warzywka i owoce. Te podane przepisy super ale w jednym z nich wyczytałam :"dodać oliwę lub masło", no z masłem to ja bym jeszcze długo nie ryzykowała.

Badania bioderek ok za to Młoda dziś wróciła po wf znowu zryczana, że ją jedno kolano boli bardzo po wysiłku a że sytuacja powtórzyła sie kolejny raz to zabrałam ją do lekarza i dostałam skierowanie do chirurga dziecięcego, miał być ortopeda ale kolejki są tam trzymiesięczne więc stąd tylko chirurg, no i moje umawianie się na wizytę: 15 listopada ?, oj nie bo mam dentystę z córką, to 18? nie, z drugą mam dermatologa, 21? a o której godzinie , bo o 17 mam ortodontę? to może pani powie kiedy pani pasuje bo wstrzelimy się w końcu w grudzień.. a ja na to : byle nie 14stego bo mam poradnię preluksacyjną... ja nie wiem jak ludzie ogarniają szóstkę dzieci jak ja przy trójce zaczynam mieć problem z grafikiem ..
 
aa jeszcze stulejka..
moja siostra ma dwóch synów i pierwszemu nic tam nie ściągała i podobno zaczęło się zrastać i chirurg kazał jej ściągać i twierdził że powinna to robić wcześniej, przy drugim już robiła i było ok, ja spytałam o to całkiem niedawno lekarza Nikodema i powiedział mi tak:
ściąganie to stara szkoła i dlatego jest popularne u starszych lekarzy (notabene mój też nie młodzik) jak ma się zrosnąć i tak się zrośnie a jak nie to nie i to tylko zbieg okoliczności był, że u drugiego syna mojej siostry było ok. Poza tym do ok drugiego roku życia to ma prawo być odrobinę zrośnięte a ściaganiem można zrobić krzywdę, jakiś stan zapalny i dopiero są problemy... uwierzyłam, nie ściągam, posłuchałam lekarza a nie własnej rodzonej siostry z dwoma synami, instynkt mi tak kazał:)
 
reklama
Do góry