reklama

Lipiec 2016

reklama
Olciakk, moja miała mieć wczoraj szczepienie ale zadzwoniłam i przełożyłam na wiosnę.
Nie chciałam już sobie zapewniać atrakcji przed świętami. Oby ta Wasza gorączka była jednorazowa.
 
Jolcia głowa do góry ! Nasze wsparcie masz :D wiem że to napewno utrudnia życie....
Ja jutro rano tylko 2 badania ide -krew i tsh....noi sie boję ...
Olcia obserwuj synka ,często na drugi dzień jest ok....tego Wam życzę !
My ostatnio po zaleglym DPT mieliśmy jazde ,nie dośc że gorączka to bardzooo opuchnięta noga....strachu się najadłam wtedy...Teraz do 5rż mamy z głowy szczepienia. uff
Ja wieczorem napaliłam na lody tiramisu...i pogrzebałam w nich trochę,zmuliło mnie...i koniec...ale zachcianka :-D
Ciekawe co reszta dziewczyn porabia? No te pracujące zmęczone....Hope? Mendoza? Kamcia? Gwiazda? Ewel?
 
Witam
Ja od wczoraj nie mam Internetu i telewizji jedynie to co w telefonie
Jolka przykro mi
Ja właśnie miałam badanie z obciążeniem już bo z majka pod koniec ciąży miałam podwyższony cukier i lekarka już wolała sprawdzić
 
Marynka moj urodzil sie w 39tyg mial 50,5cm tez plywal w 56 :) a teraz ma 4 lata i nosi 98/104 :) 16kg waży

Jolcia wspolczuje tej cukrzycy :( :( :( ale wiem zr dasz rade bo ta choroba nie jest tragiczna w mojej rodzinie maja cukrzyce i zyja normalnie ;)

Witam weekendowo :)
 
Witam
Moja cora też plywala w 56, ale miałam 3 szt na 50 i były też za duże to zależy od rozniarowki.
A jak się urodziła miała 50cm
Teraz ms 5,5 i chodzi w rozmiarze 122/128
 
Hej dziewczyny!
Witam się przy sobocie, ale brzydko i szaro na polu brrrr.
Moja urodziła się 3330 i 53 cm. A teraz jest kruszyna na tle klasy, waży 22 kg i nosi ubrania 122/128, ale niektóre jeszcze 116, a spódnicę nawet na 110, bo większe jej z pupy lecą.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry