reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lipcowych mam

Marika jak możesz to napisz że czekamy na dziewczynkę - Klaudia damy jej na imię jeszcze nie wiemy na 100 % ale na 90 % ;-) i z góry dzięki :-):-):-)
 
reklama
Czy można się jeszcze dopisać do listy ? ;-) Ja mam termin na 05.07.2007, ale płeć do końca nieznana więc nie będę na razie podawać moich propozycji na imionka - choć już wybrałam ( i dla chłopca i dla dziewuszki );-)
 
Wielkie dzięki marika :-) jak będę pewna płci to dam znać co i jak z imionkami :-)bo na razie usłyszałam tylko, że "chyba" dziewczynka, więc tym wolę się nie sugerować ;-) pozdrawiam inne lipcóweczki :-)
 
mariczko mam prośbe mogłabyś zmienic mikołajka na małgosie bo jednak lekarz potwierdził na 100% ze to bedzie dziewczynka a ja miałam przeczucie na chłopca i dlatego kazałam ci wpisać mikołajka :)
BEDE MIALA CORCIE ZUZIE !!!!!
 
czy ja też mogła bym dołączyć do tej listy razem ze swoim synkiem Julkiem który może przyjść na świat 12.07.207
 
Marika, czy mogłabyś dopisać, ze czekam na córeczkę??? :) Prawdopodobnie będzie dziewczynka :))
 
reklama
Witam:-)
Troszke pozno sie melduje ale dopiero Was znalazlam:-D
Termin mam na 29.07.2007 ! A w moim brzuszku mieszkaja 2 chlopcy:tak:
 
Do góry