reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lipcowych mam

reklama
a ja? skoro już się dołączyłam, to myślałam, że i na liście mogę być ;)
termin - pierwszy był 12.07, a ostatnio wyliczyli mi 10.07, ale myślę, że będę się trzymać pierwszej daty ;)
 
A ja ???????? przecież też się u Was udzielam i mnie nie ma :-( Pierwszy termin miałam na 1 lipca a teraz był wyliczony na 4 lipca


[url=http://pregnancy.baby-gaga.com/]
dev181pr___.png
[/url]


 
Negri wpisałam ten drugi termin, jak nie pasuje to wpisze na tego 1 lipca? jak wolisz;-)
ewa białystok już cię wpisałam:):tak:;-)
 
reklama
Dziewczyny, a czy któreś z Was tych rodzących między 8 a 16 lipca będą rodzić w Warszawie? to znaczy zamierzają ;) czy jest szansa, że się gdzieś spotkamy na korytarzu szpitala? ;)
 
Do góry