reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lipcowych mam

reklama
Tak sobie myślę czy nie lepiej byłoby usunąć z tej listy osoby, które w ogóle się na tym forum nie udzielają? Ta lista jest bardzo mało czytelna przez te osoby widmo.
No tez o tym myslalam.

Poza tym moze lepiej by bylo zrobic pod spodem liste narodzonych dzieciaczkow wkolejnosci przychodzenia na swiat?
 
Tak sobie myślę czy nie lepiej byłoby usunąć z tej listy osoby, które w ogóle się na tym forum nie udzielają? Ta lista jest bardzo mało czytelna przez te osoby widmo.
Pomysł moim zdaniem bardzo dobry, ale ogarnięcie kto, kiedy itd to już mogę najwcześniej po przeprowadzce, bo nie dam rady czasowo [emoji15] :( ostatnio naprawdę nie ogarniam.... [emoji15] :(

Chyba, że mi pomożecie i choćby wytypujecie potencjalne do usunięcia...
Może dziewczyny, które się nie odzywały od 1.03? To prawie 4 miesiące, myślę, że sporo...

Tylko że każdą oddzielnie trzeba znaleźć, sprawdzić datę ostatniego postu u nas (w profilu jest takie coś jak obszary czy jakoś tak się to nazywa - jak ktoś chciałby pomóc i miałby chwilę czasu, to mogę wrzucić instrukcję, jak...)
 
No tez o tym myslalam.

Poza tym moze lepiej by bylo zrobic pod spodem liste narodzonych dzieciaczkow wkolejnosci przychodzenia na swiat?
Taką listę można później dorobić, na razie postarałam się tylko, żeby te informacje nie umknęły... Później to mogę ogarnąć... [emoji6]
 
reklama
Taką listę można później dorobić, na razie postarałam się tylko, żeby te informacje nie umknęły... Później to mogę ogarnąć... [emoji6]
Ok spokojnie, to tylko propozycje. No i wiadomo, ze wiele z nas czas ogranicza[emoji6]
Jesli chodzi o liste lipcowek to ja moge wymienic po prostu nicki ktirych w ogole nie kojaze.
 
Do góry