reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA MAMUŚ KWIETNIOWYCH 2007

reklama
WITAM wszystkie mamusie kwietniowe i te nie kwietniowe.
Mam na imię Monika i to mój pierwszy dzień na tym forum.
Mój termin to 22.o4.2007 strasznie nie mogę się doczekac.
Napiszcie proszę czy czujecie już ruchy swoich dzidziusiów, bo ja jeszcze nie:-(
Pozdrawiam.
 
Hej MONIKA ja mam termin na 26.o4.2007 to tylko kilka dni predzej od ciebie a czy czuje ruchy dzidzi to trudno na 100% stwierdzic bo takich pozadnych kopniakow to jeszcze nie dostaje jak narazie to mam wrazenie jakbym cale stado zabek miala w brzuchu tak smiesznie cos bulgocze ,przelewa sie z jednej strony na druga -mysle ze to pierwsze delikatne ruchy naszej myszki.przewaznie wieczorem jak leze juz w lozki to sie nasilaja. niedlugo poczujesz a moze juz je czujesz tylko nie jestes pewna ???! czytalam ze te pierwsze delikatne ruchy nazywane sa musnieciami motyla pozdrawiam i milych snow zycze
 
Witam !!! ja tez dopiero co sie zalogowałam tu i dobrze że lukłam na ten dział :-) nasze szczęscie zobaczymy 12.04 :-)
Pozdrawiam;-)
 
reklama
Do góry