reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Mamus Lipcowych

reklama
Witam wszystkie Lipcóweczki :)
Jestem Agnieszka z Tarnobrzega a termin mam na 06.07.2017 to moja pierwsza ciąża we właściwym miejscu... (jedna była ekstra). Jestem pełna nadziejii ale mam tez obawy.
 
Witam wszystkie Lipcóweczki :)
Jestem Agnieszka z Tarnobrzega a termin mam na 06.07.2017 to moja pierwsza ciąża we właściwym miejscu... (jedna była ekstra). Jestem pełna nadziejii ale mam tez obawy.

Anulenkaaxp, Ania. Termin: 18.07.2017r, prawie na moje urodzinki ;) Obok Pszczyny. Pierwszy dzidziuś <3

31.07 Justyna ,Dania ,pierwsza ciąża po dziesięciu latach starań ;)

26.07 lub 3.08 Aluska22 Alicja Głogów pierwsze maleństwo

hej :) Pierwsze dziecko 24.07.2017
Pozdrawiam
Kasia, Piaseczno

Hej Dziewczyny! Z dumą i ogromną radością dołączę do Was.
Paulina, 28 lat, Bydgoszcz.
Pierwsza dzidzia; termin porodu; 14.07.2017

Witam się i ja :) Aneta. Lat 31 Mieszkam niedaleko Częstochowy. Marcowa mama 2008 (syn Filip) Teraz oczekuję, drugiego szczęscia. Termin porodu 13.07.2017
Dziewczyny - zapraszam na nasz wątek ogólny [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej heej [emoji4] w koncu mogę bardziej oficjalnie [emoji4] Mam na imię Agnieszka, jestem z Gdańska i właśnie die dowiedzialam ze bije serduszko. Termin mam na 24 lipca. Trzecia ciąża ale bedzie to drugie dziecko. Pozdrawiam wszystkie serdecznie! Kylesa

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny, dopisuję sie do oficjalnej listy:)

Pola@ - termin na 21.07.2017, drugie dziecko (mam już córeczkę 4,5 l:))
Paulina, Kraków
 
Dziewczyny piszcie tez na głównym.. Bo o to chodzi a nie wpisywać się tylko na listę a nie udzielać się.

Jutro zaktualizuje :)
 
Lilith ja mysle ze jak juz bedzieny miec plec do wpisania to trzeba bedzie w ogole uaktualnic liste i zostawic dziewczyny ktore sie czynnie udzielaja bo tak na prawde nie wiadomo co z reszta.Sa tu dziewczyny ktorych ja w ogole nie.kojarze a na watku od 1 dnia jestem.

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Przy polowkowych będę usuwać nieaktywne dziewczyny, szczegolnie te, które się zapisały i ani razu nie odezwaly na wątku mam.

Jeśli chcecie można już wpisywać, kogo nosicie pod serduchem :)
 
Do góry