reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamus styczniowych:)

Do Karoli2007
Po moim nicku mozna swierdzic ze mam 22 lata i mam na imie Agnieszka- wszystko to prawda.
2tyg. temu ukończyłam Policealne Studium Adm. 26.08 br. zostanę szczesliwa mezatka:) :) :) Nawt nie wiesz jak mnie to cieszy. Mam cudownego męzczyznę który dzielnie mnie wspiera i dzielnie znosi moje humory i zachcianki:0 Czasami dziwie mu sie ze ze mna wytrzymuje bo ja bedąc na jego miejscu juz dawno bym wzieła nogi za pas i zwiała od takiej marudy jaka ja jestem:)
Nie sadziłam że ktokolwiek zainteresje sie mna. Dzieki karola2007.
Napisz mi cos o sobie w rewanzu
 
reklama
Ja mam na imie Karolina mam 22 lata, od roku jestem szczesliwa zonka.Pochodze z kielc,a na stale mieszkam na tenerifie.Jestem szczesliwa przyszla mamusia w 13t ciazy :laugh:
 
Cześć dziewczyny! NIe było mnie troche na forum (zresztą, rzadko mam czas) ale widzę, ze grono stycznióweczek sie powiększa - tak jak mój brzuch! Mam wyjątkowo wybujałego malucha, który się wypycha juz na zewnątrz ale to podobno uwarunkowania genetyczne albo... dwie fasolki - jedna schowana :) Witam wszystkie przyszłe mamy! Powodzenia! I spokojnych ciąż!
 
Witaj Lorien!
Wszystko wskazuje na to ze jest to początek 10 tyg. Ostatni okres miałam 9.04. wiec do poczecia dziecka doszło koło 20-23. 04. A u Ciebie który to tydzień?
 
Nie wiedziałam Elżbietko ze liczy sie to w ten sposób :o Myslałam ze liczy sie od dnia poczecia :o No to świetny prezent sobie sprawie bo 17.01.2007 bede obchodzić 23 urodziny
 
reklama
Zastanawiam sie dlaczego jeszcze nie widać nic po mnie ze bede miała dzidziusia. Co prawda mam niewielki brzuszek ale zawsze taki miałam bo nie chciało mi sie ćwiczyć. W piatek byłam u siostry na sląsku ( nie widziałayśmy sie 6 tyg.) i powiedziała  mi ze od ostatniego naszego spotkania schudłam tylko piersi mi urosły. Dodam ze ona nie wie o ciązy
 
Do góry