reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista obecności

reklama
no to dla pewnosci dodalam ten drugi suwaczek, zeby wszystko bylo jasne, tylko klementynko, teraz dziewczyny beda na mnie krzyczec,ze zajmuje za duzo miejsca i mnie wyrzuca...buu
 
Nie mogą krzyczec, bo je myszy zjedzą :)
To wyobraź sobie co by było jakbym miała suwaczki dla WSZYSTKICH moich dzieci, tak jak na maluchach:)

Kucharz mi potrzebny bo ja nie lubię gotować...
 
Anulko, kurs odpada, nie mam sumienia zwalać mu jeszcze gotowania na głowę :) A pizza, taaak, ale ile można jeść pizzę??
i tu się :-* pochwalę, bo za lasagne dostałam mnóstwo komplementów :)
 
minu nie wolno ci sie tak smucic, bo dzidzi tez bedzie smutno. a swoja droga to serdecznie cie witamy i bardzo sie ciesze ze kolejny dzieciaczek z 9 listopada, ah coz to za plodna data.hehe.
 
Cześć minia!
Fajnie że do nas dołaczyłaś.. nie dołuj się więcej i jak w dym wal do nas z każym problemem..
Zawsze są jakieś rozwiązania na dołki nie :) buziaczki..
 
reklama
Tylko że te dołki są przeważnie bez większej przyczyny :mad: Ot tak pojawiają się nagler i zostają na jakiś czas ...
 
Do góry