reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Tush, dzięki za powitanie...
Cześć Balb
Babea serdeczne gratulacje!!
Ja właśnie odstawiłam piguły i będziemy mniej lub bardziej starać się o drugiego maluszka. Chciałabym nie dać się zwariować, więc mam nadzieję że dość szybko uda nam się zafasolkować. No ale życie, życiem... zobaczymy jak będzie.
mam nadzieję, że w przypadku 'kryzysu psyche' znajdę na forum wsparcie i pocieszenie :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny, i ja chciałabym do Was dołączyć, na razie robię badania bo z @ niewesoło - zawsze była nieregularna (26-56 dni), ale ostatni cykl trwał 75 dni :szok: :-( w poniedziałek robię fsh i lh i we wtorek jak tylko dostanę wyniki to lecę do gina żeby powiedział co jest. Jak mi powie, że coś nie tak to mu chyba ... :wściekła/y::-D
Pozdrawiam Was Wszystkie
 
witam...........chciałam powiedziec ze chwilowo mozecie mnie skreslic z zafasolkowanych i starajacych sie................chociaz mam nadzieje jeszcze na ta liste powrócic..........pozdrawiam
 
oj i ja bym chciala zeby szybko sie udalo, choc nie ukrywam, ze nasza Marysia daje nam popalic i oboje jestesmy mocno przemeczeni, a to wszystko wplywa niestety na czlowieka. Staramy sie wiec i zobaczymy.

Przyznam, ze poprzednio udalo sie blyskawicznie, odstawilam pigulki przed Swietami Bozego Narodzenia a w polowie stycznia pojawila sie nasza Kochana Fasolka :)

oby i tym razem sie udalo, bo czas leci ...

ale tak to jest jak sie pozno mysli o dzieciach :-(

powiem szczerze, ze myslalam juz ze nigdy nie zoatane mama, a teraz jestem taka szczesliwa, bo ten nasz Urwis jest najwiekszym naszym skarbem i nie wyobrazam sobie zycia bez Niej... no a teraz chcialabym zeby nie byla sama ... :-)

i oby sie udalo :)
Pozdrawiam Was Dziewczyny :)
 
Cześć Wam

Chciałam się z Wami przywitać i dołączyć do grona Staraczek :-) Jestem nowa na tym forum wiec najpierw muszę się oswoić z ta stronką, ale wydaje się byc bardzo interesujaca :-)
 
Hej :-)
Mozecie i mnie dodac do licty staraczek :-)
Od 3 mieszkow dzielnie sie staramy ,choc jak narazie ciąży brak buuuu ...
Pozdrawiam :-)
 
]kajunia staram się i to bardzo :tak:;-)[/QUOTE]


MY TEZ SI STARAMY ALE OD DWOCH MIESIECY NIC:(:confused2:MAMY JUZ DWOJKE I NIE BYLO ZADNEGO PROBLEMU A TU NIESPODZANKA.MAM NADZIEJE ZE W TYM SIE UDA TOBIE ROWNIE ZYCZE POWIDZENIA:tak:
 
Witam wszystkich.ja również staram się od kilku miesięcy;)i mam nadzieje że w końcu się uda.pozdrawiam gorąco i będzie mi miło jak mnie przyjmiecie do staraczek:-)
 
Zauważyłyście, że często jest tak, że ktoś z kimś się prześpi i zaliczą od razu tzw. " wpadkę" a my się staramy i nic :/ ehh
My jeszcze się nie obawiamy bo dopiero zaczęliśmy, ale trzymamy kciuki żeby "chwyciło" w tym miesiącu :) Nie powinno być problemu chociażby z tego względu, że od 3 lat nie biorę tabl. antyk. ... chociaż to też nie jest żadną regułą...

Pozdrowionka dla Was :)
 
reklama
Do góry